عملکرد خوب سپاه استان بوشهر محبوبیت آن را افزایش داده است
عملکرد خوب سپاه استان بوشهر محبوبیت آن را افزایش داده است

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: عملکرد سپاه استان بوشهر در جامعه سبب شده است تا ضریب محبوبیت آن در بین مردم افزایش یافته و به عنوان یک سپاه محبوب در جامعه شناخته شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر دوشنبه در دیدار فرماندهان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اظهار داشت: سپاه در دفاع از این نظام و انقلاب و مردم عزمی جدی داشته و دارای کارنامه درخشانی است.
وی با اشاره به اینکه سپاه در همه عرصه‌هایی که نظام اسلامی به آن نیاز دارد در صحنه حاضر بوده و پیشرو و پیشگام است افزود: نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی لرزه بر اندام دشمنان این انقلاب می‌اندازد.
امام جمعه بوشهر سپاه را مجموعه‌ای سراسر ایمان، تقوا، اخلاق، دانش، مجاهدت، در صحنه و ولایت‌مدار دانست و خاطرنشان کرد: مخالفت با سپاه و تضعیف آن حرام بوده و یک اشتباه استراتژیک است و باعث ایجاد بحران و تزلزل در نظام اسلامی می‌شود.
وی با بیان اینکه تقویت و حمایت از سپاه واجب است ادامه داد: خوشبختانه سپاه استان بوشهر آن چنان اطمینان خاطر فوق العاده‌ای هم برای مردم در استان و هم برای نظام اسلامی ایجاد کرده است که نزد بزرگان سپاه و یا شخصیت‌های بزرگ کشوری، سپاهی ویژه و خاص محسوب می‌شود.
آیت الله صفایی بوشهری گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا الان یک گام اعوجاج از راه ولایت‌مداری و خدمت به نظام اسلامی برنداشته است که این موضوع، نشان از بزرگی این مجموعه شریف دارد.وی با تشکر و قدردانی صمیمانه از اقدامات سپاه استان بوشهر در نوروز گفت: همه نهادهای استان بوشهر به ویژه سپاه امام صادق علیه السلام در مدیریت بهداشتی، فرهنگی، امنیتی و اجتماعی ۷ میلیون مسافری که در نوروز امسال به استان بوشهر مسافرت کردند اقدامات فراوانی انجام دادند و حماسه آفریدند.
وی اضافه کرد: نوع عملکرد سپاه استان بوشهر در جامعه سبب شده است تا ضریب محبوبیت آن در بین مردم افزایش یافته و به عنوان یک سپاه محبوب در جامعه شناخته شود.
آیت الله صفایی بوشهری خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح استان بوشهر و به ویژه سپاه آن چنان امنیتی هم در ۹۳۶ کیلومتر مرز زمینی استان خوزستان و هم ۷۰۷ کیلومتر کرانه استان برای مردم برقرار کرده‌اند که بیش از ۷ میلیون مسافر در نوروز امسال به استان بوشهر مسافرت کردند و استان توانست در این زمینه، رتبه دوم را در کشور به خود اختصاص دهد.
وی اذعان کرد: استان بوشهر در عرصه‌های تعلیم و تربیت و طرح صالحین جز ۳ استان برتر کشور است که به همین مناسبت نیز از این استان تقدیر و تجلیل به عمل آمده است.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر اظهار کرد: استان بوشهر در مواردی جز استان‌های ممتاز کشور به حساب می‌آید که بخش بزرگی از این ممتاز بودن، مدیون سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی است.
آیت الله صفایی بوشهری سپاه را مایه اطمینان و اعتماد عنوان کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مایه اطمینان و اعتماد جامعه و نظام اسلامی است و به همین جهت است که هر وقت قرار هست کار بزرگی حتی در عرصه‌های عمرانی در کشور انجام شود به سپاه پاسداران اتکا می‌شود.
وی افزود: امروز بزرگ‌ترین پروژه‌های عمرانی کشور و کارهای بزرگ فرهنگی، اقتصادی و معیشتی برای اجرا به سپاه واگذار می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چنان شرایطی را در این ۴۳ سال رقم زده است که گویا این مجموعه در تمامی عرصه‌های نظامی و فرانظامی صدها سال تجربه دارد و این موضوع خیلی ارزشمند است.