فرماندار گناوه: محدودیت‌های کرونایی در برنامه‌های فرهنگی و هنری اعمال می‌شود
فرماندار گناوه: محدودیت‌های کرونایی در برنامه‌های فرهنگی و هنری اعمال می‌شود

گناوه – ایرنا – فرماندار گناوه گفت: با توجه به شرایط نارنجی کرونایی این شهرستان، برنامه‌های فرهنگی و هنری طبق دستورالعمل ستاد ملی کرونا اعمال محدودیت و تعطیل می‌شوند.

به گزارش ایرنا، محمدتقی صفری روز شنبه در جلسه فوق العاده ستادمقابله با کرونا شهرستان گناوه افزود: محدودیت در برنامه‌های فرهنگی و هنری تا قبل از دهه مبارک فجر اعمال شود و باتوجه به شرایط روزهای آینده، تصمیم گیری جدیدی اتخاذ خواهد شد.

وی اظهارداشت: با توجه به شدت و سرعت انتقال شیوع اومیکرون، لازم است که محدودیت‌ها کرونایی در بازار، ورود و خروج شناورهای تجاری، کارگران تخلیه و بارگیری کالا در گمرک و اداره بندر و دریانوری و ترددهای درون و برون شهری غیربومی ها اعمال شود.

فرماندار گناوه گفت: درصورت تصمیم جدید ستاد ملی کرونا در باره محدودیت ها، در این شهرستان نیز اجرایی خواهد شد.

وی افزود: رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی از جمله استفاده از ماسک در بانک ها و ادارات برای کارمندان و مراجعه کنندگان به نحو دقیق انجام شود.

صفری ادامه داد: از ادارات شهرستان در مورد وضعیت تزریق واکسن کرونا بویژه دز سوم گزارش کاملی تهیه و به ستاد کرونا ارایه شود.

فرماندار گناوه  گفت: دستفروشی‌ها و مغازه داران مجتمع تجاری و میوه و تره بار در سطح شهرستان ملزم به تزریق واکسن کرونا و استفاده از ماسک هستند.

وی از مردم این شهرستان خواست تا برای پیشگیری از شیوع گسترده ویروس اومیکرون بجد شیوه نامه های بهداشتی از جمله زدن ماسک را رعایت و از حضور در تجمع ها  پرهیز کنند.

شهرستان گناوه درشمال استان بوشهر در وضعیت نارنجی کرونا قرار دارد.