فلسفه آرسنال عامل جذب مهاجم تیم ملی ایران/ طارمی زمستان در لندن؟
فلسفه آرسنال عامل جذب مهاجم تیم ملی ایران/ طارمی زمستان در لندن؟

به گزارش خبرنگار مهر، بحث علاقه باشگاه آرسنال و «میکل آرتتا» سرمربی این تیم به مهدی طارمی مهاجم ایرانی باشگاه پورتو، علاوه بر پرتغال و انگلیس، در مطبوعات کشور اسپانیا هم بازتاب داشته است. روزنامه «آاس» اسپانیا در گزارشی با عنوان «آرتتا به دنبال جانشینی برای گابریل ژسوس است» به این موضوع پرداخت و اعلام […]

به گزارش خبرنگار مهر، بحث علاقه باشگاه آرسنال و «میکل آرتتا» سرمربی این تیم به مهدی طارمی مهاجم ایرانی باشگاه پورتو، علاوه بر پرتغال و انگلیس، در مطبوعات کشور اسپانیا هم بازتاب داشته است.
روزنامه «آاس» اسپانیا در گزارشی با عنوان «آرتتا به دنبال جانشینی برای گابریل ژسوس است» به این موضوع پرداخت و اعلام کرد پورتو هم برای فروش مهاجم ایرانی خود آماده مذاکره است.
به نوشته این روزنامه، سرمربی اسپانیایی آرسنال تمرکز خود را روی جذب مهاجم قرار داده است. ارزش طارمی حدود ۲۰ میلیون یورو برآورد می‌شود.
این نشریه اسپانیایی به آمار گل و پاس گل‌های طارمی در پورتو اشاره و تاکید کرده است که طارمی علاوه بر گلزنی، بهترین بازیکن تیمش در ایجاد موقعیت گل و تاثیرگذاری روی عملکرد هجومی پورتو است.
آاس در ادامه نوشت: «بنابراین آرسنال بازیکنی را مطابق با فلسفه بازی‌ای که در حال اجراست انتخاب می‌کند.»
به گزارش خبرنگار مهر، علیرغم بازتاب گسترده این خبر در رسانه‌های مختلف، باشگاه پورتو و طارمی واکنشی به آن نشان نداده‌اند. گفته می‌شود طارمی در نقل و انتقالات زمستانی و بعد از جام جهانی قطر، پورتو را ترک خواهد کرد.