فوتبال نیاز به تغییرات دارد/ باید به جایگاه واقعی در آسیا برسیم
فوتبال نیاز به تغییرات دارد/ باید به جایگاه واقعی در آسیا برسیم

به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات فدراسیون فوتبال برای تعیین رئیس این فدراسیون فردا سه شنبه برگزار خواهد شد تا از بین میرشاد ماجدی، عزیز محمدی و مهدی تاج یکی به عنوان رئیس جدید انتخاب شوند. علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سکوتی که در هفته […]

به گزارش خبرنگار مهر، انتخابات فدراسیون فوتبال برای تعیین رئیس این فدراسیون فردا سه شنبه برگزار خواهد شد تا از بین میرشاد ماجدی، عزیز محمدی و مهدی تاج یکی به عنوان رئیس جدید انتخاب شوند.
علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به سکوتی که در هفته های گذشته پیرامون انتخابات فدراسیون فوتبال داشته گفت: همانگونه که متوجه شدید بنا نداشتیم علیه هیچ کدام از نامزد های انتخابات اقدام تخریبی انجام دهیم. ما اعتقاد داریم همه کسانی که وارد انتخابات شده اند از دوستان و همکاران ما هستند که برای فوتبال زحمت کشیده اند بنا بر این فلسفه کاری ما اخلاق مدای بوده و خواهد بود.
عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه چه انگیزه و هدفی را در ورود به انتخابات دنبال می کرده است گفت: بنده به عنوان نایب رئیس اول آمده ام و در حقیقت می خواهم به آقای عزیز محمدی کمک کنم. احساس ما این است که فوتبال نیاز به تغییر دارد. در حقیقت حضور ما «نه» به گذشته است. ما می خواهیم «آرامش» و «شور و نشاط» به فوتبال برگردد و حق فوتبال گرفته شود. در حقیقت دلیل اصلی حضور ما آرامش و برنامه ریزی برای گرفتن حق فوتبال است.
مدیر عامل اسبق باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که چرا عزیز الله محمدی کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال شده است اذعان کرد: اجازه بدهید پرسش شما را با پرسش های متعددی جواب بگویم؛ من می پرسم چه کسی بود با حضورش در سازمان لیگ با شفافیت همراه شد و رقم قراردادها را اعلام کرد؟ چه کسی بود برای اولین بار تبلیغات محیطی را با شفافیت پاسخ گفت؟ چه کسی برای اولین و آخرین بار تا امروز حق پخش تلویزیونی گرفت در حالی که در آن زمان دلار هزار تومان بود؟ آقای محمدی توانسته بود چهل و دو میلیارد دلار حق پخش تلویزیونی بگیرد؟
وی ادامه داد: چه کسی توانست برنامه یک ساله لیگ را قبل از شروع فصل اعلام و بدون نقص آن را اجرا کند؟ چه کسی با آن همه سختی توانست برنامه حرفه ای سازی فوتبال را پیاده سازی کرده و هر چهار سهمیه آسیایی باشگاه های ایران را بدون مشکل روانه لیگ قهرمانان کند؟
عضو سابق هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه افزود: ما با این پشتوانه وارد انتخابات شدیم دقیقا به این دلیل که برای اهالی فوتبال آرزو شده به نظم و تثبیت دوران قبلی برگردیم و جایگاه واقعی خودمان را در آسیا دوباره به دست آوریم.
فتح الله زاده در پایان تاکید کرد: البته این مهم به دست اعضای محترم مجمع فدراسیون فوتبال میسر می شود که اگر لایق دانستند و به آقای عزیز محمدی رای دادند، با تمام توان برای حفظ جایگاه بلند فوتبال ایران در آسیا و جهان همت خواهیم کرد.