فوتسال ایران و یک افسوس دیگر/ دیدار ژاپن با برزیل قطعی شد
فوتسال ایران و یک افسوس دیگر/ دیدار ژاپن با برزیل قطعی شد

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ژاپن خبر داد تیم ملی فوتسال این کشور پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دو دیدار تدارکاتی با برزیل برگزار می‌کند. بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، ژاپن در روزهای ۲۴ و ۲۸ شهریور میزبان برزیل است و قبل از حضور در جام ملت‌های آسیا، محک جدی می‌خورد. […]

به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال ژاپن خبر داد تیم ملی فوتسال این کشور پیش از حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دو دیدار تدارکاتی با برزیل برگزار می‌کند.
بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، ژاپن در روزهای ۲۴ و ۲۸ شهریور میزبان برزیل است و قبل از حضور در جام ملت‌های آسیا، محک جدی می‌خورد.
ژاپن در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا، همراه با ویتنام، کره جنوبی و عربستان سعودی در گروه چهارم قرار دارد و یکی از مدعیان قهرمانی محسوب می‌شود.
ژاپن در حالی بازی با برزیل را نهایی کرده است که تیم ملی فوتسال ایران قرار بود برای آماده سازی حضور در جام ملت‌های آسیا دیداری را با آرژانتین برگزار کند. برنامه ریزی فدراسیون فوتبال و کمیته فوتسال ایران اما در نهایت بی نتیجه ماند و آرژانتین به درخواست‌ها برای انجام مسابقه دوستانه پاسخی نداد.
تیم ایران حالا تنها یک تورنمنت تایلند را برای آماده سازی مسابقات قهرمانی آسیا در پیش دارد که هنوز تیم‌های حاضر در این تورنمنت هم مشخص نشده‌اند.
ایران که با ۱۲ عنوان قهرمانی در آسیا پرافتخارترین تیم فوتسال قاره کهن است، در این دوره از مسابقات با لبنان، چین تایپه و اندونزی همگروه است.
رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا ۲۰۲۲ مهرماه امسال به میزبانی کشور کویت برگزار می‌شود.