قرارداد نکونام امضا شد/ کریمی: خوشحالیم پسر استقلال دوباره برگشت!
قرارداد نکونام امضا شد/ کریمی: خوشحالیم پسر استقلال دوباره برگشت!

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال تهران بعداز ظهر امروز چهارشنبه در سالن همایش یکی از بانک‌ها در تهران برگزار شد. در این جلسه حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال و تنی چند از مدیران باشگاه حضور داشتند و با جواد نکونام وارد ساختمان محل برگزاری معارفه سرمربی آبی پوشان شدند. در ابتدای […]

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال تهران بعداز ظهر امروز چهارشنبه در سالن همایش یکی از بانک‌ها در تهران برگزار شد.
در این جلسه حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال و تنی چند از مدیران باشگاه حضور داشتند و با جواد نکونام وارد ساختمان محل برگزاری معارفه سرمربی آبی پوشان شدند.
در ابتدای این جلسه قرارداد نکونام امضا شد و سرمربی جدید آبی‌ها با پیراهن این تیم عکس یادگاری گرفت.

حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال در این مراسم گفت: خیلی خوشحال هستم که امروز توانستیم دل هواداران را شاد کنیم و به هر خواسته هواداران احترام بگذاریم و به درخواست هواداران عمل کردیم. خوشحالیم که پسر استقلال دوباره به این باشگاه برگشت. امیدواریم با مدیریت آقای نکونام به قهرمانی برسیم.
وی افزود: جا دارد از بانک شهر تشکر کنم که در تمام این سختی‌هایی که در دو ماه اخیر داشتیم، کنار ما بود. در این دو ماه و از روز اول بانک شهر حامی و پشتیبان ما بود. اگر بانک شهر نبود، ما شاید به دسته پایین‌تر سقوط می‌کردیم. جا دارد از آقای احمدی مدیریت این بانک تشکر کنم که هر زمان با ایشان تماس گرفتیم، با ما همکاری کردند و در شرایط خیلی سخت به ما ملی نگاه کردند. نه تنها ما بلکه به پرسپولیس هم نگاه ملی داشتند. در حالی که ما حامیان دیگری هم داشتیم ولی آن‌ها جا خالی کردند و هیچ کمکی به ما نکردند و شاید از این حرف من ناراحت شوند ولی باید واقعیت را بگوییم و هواداران باید به چه کسانی پشت ما بودند و از آنها تشکر می‌کنیم.
سرپرست باشگاه استقلال تصریح کرد: در این دو ماه، ما مشکلات و سختی‌های فراوانی داشتیم. به خیلی از مسائل توجهی نکرد. خیلی از حواشی در فضای مجازی ایجاد شد و به آن‌ها توجه نکردیم و کار خود را جلو بردیم. خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم دل هواداران را شاد کنیم. مشکلات زیاد بود ولی خیلی حرف دارم. ان‌شاءالله در سر فرصت درباره آن مشکلات صحبت می‌کنم. از وزیر محترم آقای دکتر سجادی هم تشکر ویژه می‌کنم که در این روزها ما را تنها گذاشتند و به ما کمک کردند تا رو به جلو پیش برویم.