قرارگاه عفاف و حجاب در استان بوشهر راه‌اندازی شود
قرارگاه عفاف و حجاب در استان بوشهر راه‌اندازی شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم شناسایی آسیب‌های فرهنگی و ترویج فرهنگ دینی گفت: قرارگاه عفاف و حجاب در استان بوشهر راه‌اندازی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر سه‌شنبه در نشست اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر اظهار داشت: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در همه سطوح جامعه باید مد نظر باشد.
وی به اهمیت ترویج و تقویت فرهنگ دینی در سطح جامعه تاکید کرد و ادامه داد: فرهنگ دینی زمینه پیشرفت همه امور جامعه و مصون ماندن از مشکلات اجتماعی و فرهنگی فراهم می‌کند.
امام جمعه بوشهر با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان در دوره‌های مختلف بیان کرد: در همه ادوار تاریخی شاهد تهاجم نرم فرهنگی دشمن بوده‌ایم و با این روش می‌خواهند انسان‌ها را به گونه‌ای که خودشان می‌خواهند کنترل کنند.
وی بر نقش آفرینی نهادهای مختلف در زمینه ترویج فرهنگ دینی تاکید کرد و افزود: استان بوشهر در عرصه دینی و فرهنگی قدمت دیرینه دارد.
آیت‌الله صفایی بوشهری با تاکید بر لزوم شناسایی آسیب‌های فرهنگی و ترویج فرهنگ دینی و انقلابی تصریح کرد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در همه سطوح جامعه باید مد نظر باشد.
وی افزود: راه‌اندازی قرارگاه عفاف و حجاب در استان ضروری است چرا این قرارگاه در همه استان‌ها و شهرستان‌ها برای ساماندهی فرهنگ عمومی جامعه در حوزه عفاف و حجاب زیر نظر وزارت کشور تشکیل می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه قرارگاه حجاب و عفاف به دنبال اجرا قانون به منظور داشتن جامعه‌ای سالم و قانونمند است خاطر نشان کرد: مجموعه‌های دولتی، انتظامی و فرهنگی با این قرارگاه همکاری کنند.