قول ویژه نکونام به هواداران/ بودن در استقلال باعث افتخار است
قول ویژه نکونام به هواداران/ بودن در استقلال باعث افتخار است

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام در نشست معارفه خود به عنوان سرمربی جدید استقلال تهران گفت: از حجت کریمی و علی امیری تشکر می‌کنم که در کنار من بودند. باید از آنها به خاطر حمایتهایشان و کارهایی که انجام دادند تشکر کنم. سرمربی استقلال ادامه داد: ممنون هواداران استقلال هستم. در این مدت خیلی […]

به گزارش خبرنگار مهر، جواد نکونام در نشست معارفه خود به عنوان سرمربی جدید استقلال تهران گفت: از حجت کریمی و علی امیری تشکر می‌کنم که در کنار من بودند. باید از آنها به خاطر حمایتهایشان و کارهایی که انجام دادند تشکر کنم.
سرمربی استقلال ادامه داد: ممنون هواداران استقلال هستم. در این مدت خیلی به من لطف داشتند. خودم اخبار را پیگیری می‌کردم. ای کاش می‌شد تک تک و حضوری از همه آنها تشکر کنم. به آنها قول می‌دهم تا جایی که بتوانم برای بزرگی نام استقلال تلاش کنم. باعث افتخارم است در این تیم هستم. از تمام پیشکسوتان و بزرگان باشگاه استقلال اجازه می‌گیرم.
نکونام خاطرنشان کرد: ممنونم از پدرم که اینجا است و من را استقلالی کرد. به وجودش افتخار می‌کنم. خوشحالم در استقلال هستم. امیدوارم بتوانیم کنار هم با هواداران روزهای خوبی را رقم بزنیم. ان شاءالله بتوانیم بهترین عملکرد و کارنامه را داشته باشیم و باعث افتخار هواداران باشیم. قول می‌دهم آخر فصل، فصل خوشحال کننده‌ای برایشان داشته باشم. به هواداران می گویم ان شاءالله کنار هم خوشحال باشیم و جشن بگیریم.
وی تصریح کرد: شرایط طوری نیست به صورت کنفرانس صحبت کنیم ولی حتماً یک برنامه گذاشته می‌شود و من در خدمت دوستان خواهم بود. امیدوارم این چند روز سخت که هواداران، باشگاه، من و خانواده ام داشت را در آینده فراموش کنیم و به موفقیت برسیم.