لیگ تازه شروع شد/ امتیازات مهمی مانده/ برای قهرمانی فرصت داریم
لیگ تازه شروع شد/ امتیازات مهمی مانده/ برای قهرمانی فرصت داریم

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه امروز چهارشنبه بین تیم‌های پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. حامد پاکدل (۱۶) و علی نعمتی (۴۹) برای سرخپوشان گل زدند. یحیی […]

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار از هفته بیست و پنجم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۲۰:۴۰ دقیقه امروز چهارشنبه بین تیم‌های پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با برتری ۲ بر صفر سرخپوشان به پایان رسید. حامد پاکدل (۱۶) و علی نعمتی (۴۹) برای سرخپوشان گل زدند.

یحیی گل محمدی بعد از این دیدار گفت: برد ارزشمندی بود. با توجه به این که برابر یک تیم جوان و با انگیزه بازی داشتیم توانستیم به پیروزی برسیم.

وی ادامه داد: با این که ۱۰ نفره شدیم و حدود ۶۵ دقیقه بازی کردیم اما هم گل زدیم و هم خوب دفاع کردیم. این برد را مدیون هواداران هستیم که از تیم ما خیلی خوب حمایت کردند. از تک تک بازیکنان پرسپولیس تشکر می کنم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: فشار زیادی روی آنها بود و در سه هفته گذشته تمرینات سختی را پشت سرگذاشته بودند. با توجه به این که استقلال هم امتیاز از دست داد فکر می کنم این برد به ما خیلی کمک کرد.

گل محمدی در مورد اخراج امید عالیشاه نیز گفت: در نگاه اول تصمیم گیری خیلی سخت بود اما در دیدن دوباره فکر می کنم که تصمیم داور در اخراج امید عالیشاه درست بود.

وی ادامه داد: هنوز برای قهرمان شدن فرصت داریم. لیگ تازه شروع شده است. امتیازات مهمی مانده است. هم برای ما و هم برای استقلال. پنج بازی مهم پیش رو داریم که باید تمام تلاشمان را بکنیم که بتوانیم به موفقیت برسیم.