مبلغ قرارداد مربی ایرانی در تیم ملی عراق مشخص شد
مبلغ قرارداد مربی ایرانی در تیم ملی عراق مشخص شد

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال عراق بعد از سرمربیگری محمد ناظم الشریعه، به مسابقات جام ملت‌های آسیا راه یافت. این تیم سپس در مسابقات کشورهای عربی هم به عنوان نایب قهرمانی رسید. ناظم الشریعه پیش از این سرمربی تیم ملی ایران بود و موفق شد با ایران دو عنوان قهرمانی در آسیا و […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال عراق بعد از سرمربیگری محمد ناظم الشریعه، به مسابقات جام ملت‌های آسیا راه یافت. این تیم سپس در مسابقات کشورهای عربی هم به عنوان نایب قهرمانی رسید.
ناظم الشریعه پیش از این سرمربی تیم ملی ایران بود و موفق شد با ایران دو عنوان قهرمانی در آسیا و یک عنوان سومی در جام جهانی را کسب کند.
پیش از این، صحبت‌هایی درباره مبلغ قرارداد ناظم الشریعه با فدراسیون فوتبال عراق پیش آمده بود اما به صورت رسمی مبلغی اعلام نشده بود. این مربی در مصاحبه‌ای گفته بود که قراردادش با زمانی که در ایران کار می‌کرد، قابل مقایسه نیست.
با این حال ناظم الشریعه امروز یکشنبه در تازه‌ترین مصاحبه خود، مبلغ قراردادش با عراق را اعلام کرد که بر این اساس، می‌توان او را یکی از مربیان گران قیمت قاره آسیا دانست.
ناظم الشریعه در گفتگو با رادیو تهران، گفت: مبلغ قراردادم با عراق ماهانه ۲۰ هزار دلار است که در سال حدوداً می‌شود ۲۵۰ هزار دلار. شخصیت مربی ایرانی در اینجا حفظ می‌شود.
وی تاکید کرد که هدفش با عراق صعود به جام جهانی ۲۰۲۴ فوتسال است.