مدارس بوشهر، گناوه و دیلم بیشترین پذیرش مسافر نوروزی را داشته‌اند
مدارس بوشهر، گناوه و دیلم بیشترین پذیرش مسافر نوروزی را داشته‌اند

بوشهر- مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: طی ایام تعطیلات امسال، مدارس بوشهر، گناوه و دیلم بیشترین پذیرش مسافر نوروزی را در استان داشته‌اند.

علی موحدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، اقدامات لازم برای آماده‌سازی مدارس استان بوشهر به منظور میزبانی از مسافران نوروزی صورت گرفته است.
وی با اشاره به اختصاص سه هزار و ۶۱۵ کلاس درس برای اسکان مسافران نوروزی در استان بوشهر خاطرنشان کرد: این کلاس‌ها در ۵۰۳ واحد آموزشی استان آماده‌سازی شد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر اضافه کرد: از ابتدای تعطیلات تاکنون ۷۷ هزار و ۵۰۲ گردشگر نوروزی در قالب ۲۰ هزار و ۵۰۰ خانوار در مدارس، خانه‌های معلم و اردوگاه‌های دانش‌آموزی اقامت کرده‌اند.
ورود بیشترین مسافر از فارس
وی با بیان اینکه مدارس شهرستان‌های بوشهر، گناوه، دیلم و کنگان به ترتیب بیشترین پذیرش مسافر داشته‌اند افزود: بیشترین مسافران نوروزی از استان فارس وارد استان بوشهر شده‌اند.
از آغاز فعالیت مدارس پس از تعطیلات عید نوروز به‌صورت حضوری خبر داد و اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا فعالیت مدارس در شهر و روستا از ۱۴ فروردین به صورت حضوری برگزار می‌شود.