مذاکره با غنا و سنگال و پاسخ رد فدراسیون/ به دنبال حریفان جدید
مذاکره با غنا و سنگال و پاسخ رد فدراسیون/ به دنبال حریفان جدید

به گزارش خبرنگار مهر، سعید خطیب زاده در نشست خبری امروز با اشاره به تلاش های صورت گرفته از سوی این بخش برای فراهم شدن دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران گفت: وزارت خارجه تلاش می‌کند، هر آنچه دستگاه‌های متولی در حوزه تیم ملی فوتبال و جام جهانی را فراهم کند. وی ادامه داد: کارگروهی […]

به گزارش خبرنگار مهر، سعید خطیب زاده در نشست خبری امروز با اشاره به تلاش های صورت گرفته از سوی این بخش برای فراهم شدن دیدارهای تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران گفت: وزارت خارجه تلاش می‌کند، هر آنچه دستگاه‌های متولی در حوزه تیم ملی فوتبال و جام جهانی را فراهم کند.
وی ادامه داد: کارگروهی زیر نظر معاون اول رئیس جمهور شکل گرفته و وزارت خارجه عضوی از این کارگروه است. تلاش می‌کنیم در حوزه دیپلماسی ورزشی هر کاری که ممکن است را انجام دهیم.
خطیب زاده در مورد مذاکرات صورت گرفته هم گفت: در دیدارهایمان با مقامات غنا و سنگال مذاکراتی را برای برگزاری دیدار دوستان انجام دادیم، که فدراسیون فوتبال برای حریف‌های دیدارهای دوستانه نظر متفاوتی دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، فدراسیون فوتبال قصد دارد حریفانی را برای تیم ملی انتخاب کند که از نظر سبک بازی به تیم های همگروه در جام جهانی نزدیک باشند.