مرغ گرم در دشتستان به صورت عادلانه توزیع شود/ لزوم نظارت بر بازار
مرغ گرم در دشتستان به صورت عادلانه توزیع شود/ لزوم نظارت بر بازار

بوشهر- فرماندار شهرستان دشتستان بر لزوم نظارت مناسب بر بازار تاکید کرد و گفت: توزیع مرغ گرم در سطح شهرستان به صورت عادلانه صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح‌الله نوروزی عصر سه‌شنبه در نشست کارگروه تنظیم بازار شهرستان دشتستان اظهار داشت: در راستای تأمین کالاهای مردم نیاز مردم باید از همه ظرفیت‌ها استفاده شود.
وی همراهی و همکاری همه مسئولان شهرستان دشتستان برای رفع مشکلات و تأمین نیازهای مردم را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: مدیران هماهنگی و هم افزایی لازم را در راستای رفع مشکلات مردم را داشته باشند
نوروزی با تاکید بر اینکه توزیع مرغ گرم در سطح شهرستان به صورت عادلانه صورت گیرد تصریح کرد: جهاد کشاورزی دشتستان متولی توزیع مرغ در شهرستان است که باید این موضوع را با دیت دنبال کند.
فرماندار شهرستان دشتستان اضافه کرد: در توزیع مرغ گرم در شهرستان دشتستان باید اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، تعزیرات کمک و همراهی‌های لازم با جهاد کشاورزی کنند.
وی ادامه داد: فرمانداری دشتستان هم مجدانه پیگیر است که اقلام مورد نیاز را در شهرستان داشته باشیم که کمبودی احساس نشود.
نوروزی با تاکید بر پایش و کنترل قیمت کالای اساسی در سطح بازار شهرستان دشتستان تاکید کرد و گفت: گشت مشترک ادارات مرتبط برای نظارت مناسب بر بازار باید انجام شود.
وی خواستار توزیع اقلام طرح تنظیم بازار در سطح شهرستان دشتستان شد و افزود: به منظور جذب میوه ایام نوروز باید برنامه‌ریزی لازم انجام شود.