مشکلاتی داریم که آن را باز نمی‌کنم/ مربی خوشبختی هستم
مشکلاتی داریم که آن را باز نمی‌کنم/ مربی خوشبختی هستم

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی استقلال با پیکان گفت: بازی بسیار خوب و جان داری بود. به بازیکنانم افتخار می کنم که با تمام وجود بازی کردند. با همه مشکلات، بازیکنان بسیار خوب بازی کردند. دو هفته تمرین نداشتیم و شرایط بدنی بازیکنان مطلوب نبود ولی با تمام […]

به گزارش خبرنگار مهر، فرهاد مجیدی در نشست خبری بعد از بازی استقلال با پیکان گفت: بازی بسیار خوب و جان داری بود. به بازیکنانم افتخار می کنم که با تمام وجود بازی کردند. با همه مشکلات، بازیکنان بسیار خوب بازی کردند. دو هفته تمرین نداشتیم و شرایط بدنی بازیکنان مطلوب نبود ولی با تمام وجود بازی کردند.
وی افزود: مشکلاتی داریم که نمی خواهم اینجا آن را باز کنم. امیدوارم در آینده حل شود. برای حفظ این روند باید مشکلات حل شود.
سرمربی استقلال درباره عدم صادر شدن مجور بازی صالح حردانی، تاکید کرد: دلیلش را نمی دانم. دو ساعت قبل از بازی گفتند کارت حردانی صادر نشده است.
مجیدی درباره مشکلات تیمش در این مسابقه گفت: تیم من دو هفته تمرین نکرد و هر چهار روز یک بار هم بازی می کنیم. به این موضوع واقف بودم. سعی کردم از اکثر بازیکنان استفاده کنم.
وی ادامه داد: پیکان هم دفاعی و بسته بازی می کند ولی بچه های ما بسیار عالی بازی کردند.
سرمربی استقلال در خصوص اینکه تیمش چه مشکلاتی دارد که امیدوار به برطرف شدن آن است؟ اظهار کرد: مشکلات ما درون خانوادگی است و ترجیح می دهم اینجا مطرح نکنم. با درایتی که از آقای آجورلو سراغ دارم می دانم مشکلات حل می شود. اگر چیزی نمی گوییم دلیل نمی شود که مشکلی نداریم.
وی درباره کیفیت زمین چمن ورزشگاه دستگردی تاکید کرد: نسبت به زمین های دیگر بهتر بود. باید به چمن های نامطلوب عادت کنیم.
سرمربی استقلال در پایان درباره دلایل موفقیت تیمش در این فصل، گفت: مهمترین عامل خود بازیکنان هستند. مربی خوشبختی هستم که چنین بازیکنانی دارم. عامل دوم هم مدیریت آقای آجورلو است. سهم بیشتر را به بازیکنان می دهم.