مطمئنم در مسیر درستی هستم/ شایسته باخت نبودیم
مطمئنم در مسیر درستی هستم/ شایسته باخت نبودیم

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فاینورد در هفته نوزدهم اردیویسه هلند برابر تیم ویتسه با یک گل شکست خورد. در این بازی علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی فاینورد هم به میدان رفت و حتی موفق به گلزنی شد اما گل او بعد از بازبینی در VAR مردود اعلام شد. جهانبخش بعد از این بازی در […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال فاینورد در هفته نوزدهم اردیویسه هلند برابر تیم ویتسه با یک گل شکست خورد. در این بازی علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی فاینورد هم به میدان رفت و حتی موفق به گلزنی شد اما گل او بعد از بازبینی در VAR مردود اعلام شد.
جهانبخش بعد از این بازی در خصوص اینکه به نظر می‌رسد از شرایط ایده آل دور است، گفت: دارم کار می‌کنم تا به آن شرایط برسم. هر روز خیلی سخت تمرین می‌کنم. زیاد به خودم فشار نمی‌آورم، چون می‌دانم که در یک مقطعی طبیعی خواهد بود.
بازیکن ایرانی فاینورد ادامه داد: مهم این است که بازی‌های زیادی انجام دهم و سپس به ریتم خود برگردم. می دانم که انتظاراتی از من وجود دارد. اعتماد به نفس زیادی دارم و در کیفیتم شک ندارم.
جهانبخش خاطرنشان کرد: آیا من نگران هستم؟ این حرف بزرگی است. وقتی اولین گل به ثمر برسد، بقیه گل‌ها دنبالش می‌آید. این چیزی نیست که من نگران آن هستم. مطمئنم که در مسیر درستی هستم.
وی همچنین با بیان اینکه فاینورد مستحق باخت برابر ویتسه نبود، گفت: شب خوبی برای ما نبود، شبی نبود که انتظارش را داشتیم. در بیست دقیقه اول برنامه ریزی کردیم که به ویتسه فشار بیاوریم که نتیجه خوبی نداشت، اما بعد از آن راهی برای فشار پیدا کردیم. چند موقعیت هم ایجاد کردیم که به اندازه کافی خوب نبود. بازی در نیمه دوم خیلی بهتر بود. موقعیت‌هایی به دست آوردیم و بازی را کنترل کردیم. گل تیم مقابل بازی را تغییر داد، اما مستحق حداقل یک امتیاز بودیم. امشب این اتفاق نیفتاد و این یک ناامیدی بزرگ است.
همچنین «آرنه اسلوت» سرمربی تیم فاینورد با انتقاد از مهاجمان تیمش در بازی با ویسته گفت: چهار بازیکن جلوی ما خلاقیت زیادی نداشتند. وقتی تیم حریف به شکل گسترده‌ای دفاع می‌کند، شما امید دارید که با وینگرهایتان موقعیت به دست بیاورید اما در این کار ناموفق بودیم. این البته به کیفیت مدافعانی که ویتسه دارد نیز مربوط می‌شود. ما اولین تیمی نیستیم که در این فصل برای ایجاد موقعیت در برابر ویتسه به مشکل می‌خورد.
وی درباره افت علیرضا جهانبخش نسبت به دوران حضورش در تیم آلکمار نیز تصریح کرد: شرایط هنوز آنطور که او و من می‌خواهیم پیش نمی‌رود. این واضح است. من علی را از دوره حضور در آلکمار به عنوان بازیکنی می‌شناسم که گل‌های زیادی به ثمر می‌رساند و پاس‌های گل زیادی می‌داد اما این چیزی است که گاهی او را ناامید می‌کند.
سرمربی فاینورد همچنین اظهار امیدواری کرد که جهانبخش بیشتر از توانایی‌هایش استفاده کند.