مهدوی‌کیا: کارمان برای صعود سخت شد/ روی اشتباه خودمان گل خوردیم
مهدوی‌کیا: کارمان برای صعود سخت شد/ روی اشتباه خودمان گل خوردیم

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۳ سال کشورمان پس از شکست مقابل ترکمنستان در نشست خبری اظهار داشت: امروز به خودمان باختیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و ۳۰ دقیقه کامل بازی برای ما بود. گل اول را روی اشتباه خودمان پذیرفتیم. نیمه دوم سعی کردیم گل دوم را […]

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی مهدوی‌کیا، سرمربی تیم فوتبال زیر ۲۳ سال کشورمان پس از شکست مقابل ترکمنستان در نشست خبری اظهار داشت: امروز به خودمان باختیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و ۳۰ دقیقه کامل بازی برای ما بود. گل اول را روی اشتباه خودمان پذیرفتیم. نیمه دوم سعی کردیم گل دوم را بزنیم. بعد از دریافت کارت قرمز روی یک حرکت بچگانه بازی را واگذار کردیم.
وی در ادامه بیان داشت: تیم ترکمنستان را خیلی خوب آنالیز کرده بودیم و در نیم ساعت اول همه چیز طبق آنچه که پیش‌بینی کرده بودیم پیش رفت. همان طور که گفتم روی اشتباه خودمان گل اول را دریافت کردیم و در نیمه دوم با توجه به این که ۱۰ نفره شدیم کارمان سخت شد.
مهدوی‌کیا درباره شرایط صعود عنوان داشت: اول باید بازی بعدی را ببریم و منتظر نتایج تیم‌های دیگر باشیم.کار خودمان را در گروه سخت کردیم. باید در این بازی برنده شویم و منتظر نتایج بازی‌های دیگر باشیم.
یاسین سلمانی، کاپیتان تیم فوتبال امید هم تصریح داشت: تلاش‌مان را کردیم، اما نشد. آن چه می‌خواستیم نشد و شرمنده‌ایم.