وعده جدید مدیرعامل پرسپولیس جلوی اقدام مشترک بازیکنان را گرفت!
وعده جدید مدیرعامل پرسپولیس جلوی اقدام مشترک بازیکنان را گرفت!

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قبل از برد یک بر صفر این تیم مقابل فولاد خوزستان قول داده بود مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی را ظرف مدت ۴۸ ساعت پرداخت می‌کند اما ۴۸ ساعت دیگر از پایان این وعده گذشت و درویش همچنان موفق به پرداخت آن نشده است. او […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قبل از برد یک بر صفر این تیم مقابل فولاد خوزستان قول داده بود مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی را ظرف مدت ۴۸ ساعت پرداخت می‌کند اما ۴۸ ساعت دیگر از پایان این وعده گذشت و درویش همچنان موفق به پرداخت آن نشده است.
او در آخرین گفتگوی خود با یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس قول امروز را به عنوان وعده جدید پرداختی خود مطرح کرده است تا بتواند حدود ۱۲ درصد از مبلغ قراردادهای جاری را پرداخت کند.
گل محمدی از درویش خواسته بود پول بیشتری را برای این پرداخت فراهم کند اما وعده‌های مدیرعامل جدید باعث شده تا او نیز راضی به پرداخت همین مقدار شود.
تعدادی از بازیکنان پرسپولیس تصمیم داشتند شب گذشته با انتشار استوری مشترک درباره مشکلات خود صحبت کنند اما وعده جدید درویش برای پرداخت پول به تاریخ امروز باعث شده تا آنها دست نگه دارند.