پایان رسمی دوران طلایی پرسپولیس با نایب قهرمانی
پایان رسمی دوران طلایی پرسپولیس با نایب قهرمانی

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فجر شهید سپاسی شیراز از ساعت ۲۰ شامگاه امروز در هفته پایانی لیگ برتر برگزار شد که با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان پایتخت همراه بود. امید عالیشاه (۲۳) تک گل این بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند. این دیدار در حالی در ورزشگاه آزادی […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فجر شهید سپاسی شیراز از ساعت ۲۰ شامگاه امروز در هفته پایانی لیگ برتر برگزار شد که با پیروزی یک بر صفر سرخپوشان پایتخت همراه بود.
امید عالیشاه (۲۳) تک گل این بازی را برای پرسپولیس به ثمر رساند.
این دیدار در حالی در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد که نماینده شیراز میزبان بود اما مشکلات ورزشگاه خانگی فجرها باعث شد تا این دیدار بدون تماشاگر در تهران برگزار شود.
نیمه نخست این دیدار در حالی با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس همراه بود که فجر شهید سپاسی در دقیقه ۲ روی ارسال از کرنر احمد زنده روح و ضربه سر مدافع بلند قامت تیمش تیر افقی دروازه احمد گوهری را به لرزه انداخت تا خطر جدی دروازه پرسپولیس را تهدید کند.
در ادامه بازیکنان پرسپولیس که به دلیل نبود ۹ بازیکن، تغییرات گسترده‌ای را در ترکیب خود ایجاد کرده بود مالکیت توپ و میدان را به طور کامل در اختیار داشتند تا امید عالیشاه در دقیقه ۲۳ بتواند تور دروازه فجر شهید سپاسی را به لرزه در آورد.
فجر که سقوطش به لیگ یک مسجل شده بود چیزی برای از دست دادن نداشت تا بازی جسورانه‌ای را انجام دهد اما تلاش‌های این تیم در ضد حمله راه به جایی نبرد تا نیمه نخست با همان یک گل به پایان برسد.
نیمه دوم با بازی رو به جلو و شجاعانه فجر همراه بود. بازیکنان فجر با تعداد هافبک‌های فراوان توانستند بازی‌سازی پرسپولیس را مختل کرده و با توپ‌های مستقیم خود باعث شوند احمد گوهری چندین بار وادار به واکنش جدی شود.
با این حال تجربه خط دفاعی پرسپولیس و مدیریت آنها روی توپ باعث شد تا این تیم بازی را با کسب سه امتیاز به پایان برساند و بدون احتساب نتیجه بازی با تراکتور که کمیته انضباطی درباره آن تصمیم گیری خواهد کرد به امتیاز شصتم برسند.
قهرمان پنج دوره متوالی رقابت‌های لیگ برتر که فراز و نشیب‌های زیادی در فصل جاری داشت به دومی در مسابقات این فصل تن داد تا استقلال تهران بتواند جام را از آنها بگیرد.
فجر شهید سپاسی نیز که سقوطش به لیگ یک مسجل شده بود با ۱۷ امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.