پرسپولیس حق اشتباه ندارد/ بازی با سپاهان فینال زودرس است
پرسپولیس حق اشتباه ندارد/ بازی با سپاهان فینال زودرس است

محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برد دو بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: بازی‌هایی مثل دیروز با کوچک‌ترین اشتباه فردی تغییر نتیجه می‌دهد. دروازه‌بان ذوب اشتباه کرد و باعث شد تیمش گل اول را دریافت کند. پس از آن هم تلاش کردند بازی را مساوی کنند اما مدیریت پرسپولیس در […]

محمد نصرتی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره برد دو بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: بازی‌هایی مثل دیروز با کوچک‌ترین اشتباه فردی تغییر نتیجه می‌دهد. دروازه‌بان ذوب اشتباه کرد و باعث شد تیمش گل اول را دریافت کند. پس از آن هم تلاش کردند بازی را مساوی کنند اما مدیریت پرسپولیس در زمین مسابقه باعث شد گل نخورند.
مدافع پیشین پرسپولیس با اشاره به عملکرد شاگردان یحیی گل محمدی افزود: تعداد پاس‌های اشتباه بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول زیاد بود. در دیدارهایی که حریف با تعداد زیادی در حال دفاع کردن و همچنین استفاده از تمام فضای میانه زمین است هر اشتباهی می‌تواند تبدیل به خطر جدی شود. پرسپولیس با توجه به تغییراتی که در تابستان داشت، بازیکنان مهمی را از دست داد اما در حال پیدا کردن قواره با بازیکنان جدید است.
وی درباره دیدار چهارشنبه هفته جاری پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان در زمین بی طرف تاکید کرد: ابتدا باید بگویم زیبایی فوتبال به همین کُری خوانی‌ها است. قبول دارم شاید گاهی از حد و اندازه خارج شود اما همه دنیا در دوران شیوع کرونا متوجه شد که روح فوتبال با هواداران و تماشاگرانش جاری است. باید کاری کنیم که آنها زودتر به ورزشگاه بیایند نه اینکه با احکام انضباطی به این شکل آن‌ها را دور کنیم.
نصرتی یادآور شد: پرسپولیس در بازی با ذوب آهن ایرادهای جزئی داشت که خوشبختانه باعث نشد امتیاز از دست بدهد. این سه امتیاز روحیه بازیکنان را برای دیدار با سپاهان هم افزایش داد. بازی با سپاهان یکی از همان فینال‌های زود هنگام لیگ برتر است که کوچک‌ترین اشتباه می‌تواند تأثیر گذار باشد.
مدافع پیشین تیم ملی ایران درباره خطر حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: واقعاً نمی‌دانم چه باید گفت که از درد این اتفاق احتمالی کم کند. سال‌ها است استقلال و پرسپولیس درد مشترک دارند و اساس ماجرا مشکل دارد اما هیچ توجهی به آن نشد. نبودن در آسیا برای فوتبال باشگاهی ایران خیلی بد است. نمی‌دانم چرا آن را ساده نگاه می‌کنیم. امیدوارم آقایان راهکار مناسبی را ارائه دهند تا خیال طرفداران آنها را راحت کنند.