پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل قرقیزستان و صعود بعنوان صدرنشین
پیروزی تیم ملی فوتسال ایران مقابل قرقیزستان و صعود بعنوان صدرنشین

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ایران امروز سه شنبه در آخرین دیدار مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا به مصاف قرقیزستان رفت که این بازی با نتیجه ٨ بر ۱ ‏‬به پایان رسید. در این مسابقه که از ساعت ۱۸:۳۰ در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد حسین طیبی، مرتضی عزتی، علیرضا رفیعی پور(۲)، سعید احمد […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی فوتسال ایران امروز سه شنبه در آخرین دیدار مرحله مقدماتی قهرمانی آسیا به مصاف قرقیزستان رفت که این بازی با نتیجه ٨ بر ۱ ‏‬به پایان رسید.
در این مسابقه که از ساعت ۱۸:۳۰ در شهر بیشکک قرقیزستان برگزار شد حسین طیبی، مرتضی عزتی، علیرضا رفیعی پور(۲)، سعید احمد عباسی، محمد حسین درخشانی، مسعود عباسی برای ایران گلزنی کردند.

تیم تحت هدایت وحید شمسایی با این نتیجه و کسب سه پیروزی، به عنوان صدرنشین گروه A منطقه جنوب و مرکز آسیا به مرحله نهایی جام ملت‌های فوتسال آسیا راه یافت. مرحله نهایی مهرماه و به میزبانی کشور کویت برگزار می‌شود.
ایران پیش از این با نتیجه ۱۷ بر صفر مالدیو را شکست داد و در دومین دیدار مقابل ترکمنستان با سه گل پیروز شد.
از این گروه علاوه بر ایران، تیم ترکمنستان ‏‬هم به جام ملت‌های آسیا صعود کرد. از گروه B این منطقه هم ازبکستان و تاجیکستان جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کردند.