کمترین حق ذوب‌آهن مساوی بود/ می‌توانستیم استقلال را شکست دهیم
کمترین حق ذوب‌آهن مساوی بود/ می‌توانستیم استقلال را شکست دهیم

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار از هفته هفدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه امروز یکشنبه بین تیم های استقلال و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید. کوین یامگا در دقیقه ۵۴ برای آبی پوشان گل زد. مهدی تارتار […]

به گزارش خبرنگار مهر، آخرین دیدار از هفته هفدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر از ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه امروز یکشنبه بین تیم های استقلال و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی آغاز شد که این دیدار با برتری یک بر صفر استقلال به پایان رسید. کوین یامگا در دقیقه ۵۴ برای آبی پوشان گل زد.
مهدی تارتار بعد از پایان این دیدار گفت: بازی زیبایی را شاهد بودیم هر چند که یک گل داشت اما دو تیم فوتبال تهاجمی را به نمایش گذاشتند. کمترین حق ما تساوی در این بازی بود. بعد از گل موقعیت های زیادی داشتیم. مسئولیت این شکست با من است و باید تلاش کنیم و کار کنیم تا بتوانیم از موقعیت ها استفاده کنیم. بازیکنانم ما را به آینده امیدوار کردند. به استقلال هم تبریک می گویم و آرزوی موفقیت دارم برای این تیم.
وی در مورد این که کار برای ذوب آهن آنطور که می خواستید پیش نرفته است گفت: نمایشی که امروز بازیکنانم برابر استقلال داشتند ما را به آینده امیدوار کرد. بازی پایاپایی را برابر صدرنشین به نمایش گذاشتیم. حتی می توانستیم برنده هم باشیم. آمار می گوید از نظر مالکیت ما بهتر از استقلال بودیم. من به تیمم امیدوار هستم.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن در پاسخ به این پرسش که در نقل و انتقالات به دنبال بازیکنی بود که بگیرد اما نشد گفت: جذب ستاره بودجه بالایی می خواهد. به جز یکی دو تیم بقیه نتوانستند ستاره ای را جذب کنند. ما باید با بازیکنان آینده دار کار را جلو ببریم. مدیرعامل جدید کارخانه ذوب آهن به ورزش علاقمند هستند و ما را به آینده دلگرم کردند. با حضور ایشان ذوب آهن در سالهای آینده با تیم های مدعی رقابت خواهد کرد.