گل محمدی در تمرین پرسپولیس حاضر شد
گل محمدی در تمرین پرسپولیس حاضر شد

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه در تمرینات این تیم حاضر شد تا به بحث استعفایش از هدایت سرخپوشان خاتمه بدهد. گل محمدی بعد از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۹۸، با انتشار پیامی کوتاه در اینستاگرام خود، از هدایت پرسپولیس به صورت رسمی کناره گیری کرد. […]

به گزارش خبرنگار مهر، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امروز چهارشنبه در تمرینات این تیم حاضر شد تا به بحث استعفایش از هدایت سرخپوشان خاتمه بدهد.

گل محمدی بعد از تساوی پرسپولیس مقابل استقلال در دربی ۹۸، با انتشار پیامی کوتاه در اینستاگرام خود، از هدایت پرسپولیس به صورت رسمی کناره گیری کرد.

همزمان با این اتفاق، خبرهای مختلفی از احتمال انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس به میان آمد و اسامی گزینه‌هایی چون علی دایی، مهدی تارتار و مهدی مهدوی کیا مطرح شد. با این حال رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس تاکید کرد گل محمدی سرمربی این تیم است و به کارش ادامه خواهد داد.

گل محمدی روز گذشته در گفتگو با خبرنگار مهر گفته بود که از چهارشنبه به تمرینات پرسپولیس بر می‌گردد تا خیال هواداران این تیم را راحت کند.

تمرین پرسپولیس بعد از یک هفته استراحت بازیکنان در شرایطی آغاز شده است که چند بازیکن داخلی و همچنین نفرات خارجی این تیم در اردوهای ملی حضور دارند.