گیسکان محروم‌ترین نقطه استان بوشهر است/ لزوم تسریع در تکمیل مسیر
گیسکان محروم‌ترین نقطه استان بوشهر است/ لزوم تسریع در تکمیل مسیر

بوشهر- نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گیسکان از محروم‌ترین نقاط استان بوشهر است گفت: تکمیل راه گیسکان از اولویت‌های مهم در دشتستان است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی عصر چهارشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی بهسازی محور روستایی باغتاج در دشتستان با تقدیر از استاندار و دیگر مسئولان استان اظهار داشت: امروز یک روز خوب بود و شاهد اتفاقات خوبی نظیر افتتاح و آغاز پروژه‌هایی بودیم که برای مردم مهم بود.
وی بیان کرد: یکی از آرزوهای ما احداث مسیر منطقه گیسکان است؛ منطقه‌ای که از افتخارات شهرستان دشتستان است و انسان‌های بزرگی داشته و دارد ولی محروم مانده و محروم‌ترین منطقه استان بوشهر است.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه منطقه گیسکان از داشتن راه، آب، برق، ارتباطات و… محروم مانده است اضافه کرد: از دو سال قبل به این نتیجه رسیدیم که مهمترین عامل عدم توسعه در این منطقه موضوع راه است و اگر راه حل شود بقیه مسائل هم حل می‌شود.
وی تاکید کرد: این مطالبه به صورت مستمر پیگیری شد و این پروژه در اولویت ما قرار گرفت و برای این پروژه مبلغی را از زنگنه وزیر سابق نفت گرفتیم و بخشی از اعتبارات را هم با حمایت استاندار و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اختصاص یافت. تلاش می‌کنیم و پیگیری می‌کنیم که این پروژه تکمیل شود و به بهمرد و انارستان برسد.
رضایی اکیپ‌های راهداری را از پرتلاش‌ترین اقشار در استان عنوان کرد و افزود: همه باید کمک کنیم که با اهتمامی که در استاندار و دیگر مسئولان برای تکمیل این طرح مهم است شاهد تسریع در اجرا و تکمیل آن طبق برنامه باشیم.
با حضور نماینده دشتستان و استاندار بوشهر و به مناسبت هفته دولت عملیات اجرایی بهسازی و روکش آسفالت روستایی باغتاج در دشتستان آغاز شد.
این پروژه به طول ۱۰ کیلومتر در روستاهای لرده، جمغاری، ناخا، باغتاج و انارستان در منطقه گیسکان در مدت دو سال و با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال اعتبار ساخته خواهد شد.