۱۷۴ میلیارد تومان کالاهای رسوبی تملیکی بوشهر به فروش رسید
۱۷۴ میلیارد تومان کالاهای رسوبی تملیکی بوشهر به فروش رسید

بوشهر- مدیر سابق سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی سابق استان بوشهر گفت: در اجرای دستور رئیس‌جمهور ۱۷۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کالاهای رسوبی این انبارها در این استان به فروش رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدقاسم صادقی ظهر دوشنبه مراسم تکریم و معارفه مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر اظهار داشت: این میزان فروش از ۱۵ مهر تا ۱۵ آبان ماه سال ۱۴۰۰ صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: در اجرای دستور رئیس‌جمهوری مبنی بر تعیین تکلیف فوری موجودی انبارهای سازمان اموال تملیکی به ارزش ۱۷۴ میلیارد و پانصد میلیون تومان کالاهای رسوبی این انبارها در این استان به فروش رسید.

مدیر سابق سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی سابق استان بوشهر گفت: پس از حضور رئیس‌جمهور ۹۴ میلیارد فروش داشتیم که دستور رئیس‌جمهور را اجرایی نمودیم.

وی بیان کرد: در خصوص انهدام کالاهای رسوبی ۲۱۱ تن با حضور دستگاه‌های ذیصلاح و بهداشت و هزار و ۱۲۱ تن بی‌سابقه‌ترین انهدام کالای فاسد شده در کشور را داشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر دوشنبه مراسم تکریم و معارفه مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر با حضور سید عبدالمجید اجتهادی معاون وزیر و مدیرعامل سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور و مدیران ستادی برگزار شد.

در این آئین از زحمات محمدقاسم صادقی مدیر سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی سابق استان بوشهر تقدیر و رحیم بهادری به‌عنوان مدیر سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان بوشهر معرفی شد.