۶۰ درصد از کریدور ساحلی جنوب کشور در استان بوشهر تکمیل شد
۶۰ درصد از کریدور ساحلی جنوب کشور در استان بوشهر تکمیل شد

بوشهر- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: ۳۹۰ کیلومتر از کریدور ساحلی جنوب کشور در استان بوشهر قرار دارد که ۲۴۰ کیلومتر آن اجرا شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد هادی رستمیان صبح چهارشنبه در مراسم معارفه مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر اظهار داشت: در حوزه راه استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته و طرح‌های مهمی نیز در دست اجرا داریم.
وی با اشاره به ظرفیت‌های استان بوشهر از جمله نوار ساحلی فعالیت‌های حوزه شیلات، کشاورزی، صنعتی و دیگر بخش‌ها را از جمله ظرفیت این استان دانست و خاطر نشان کرد: مهمترین سرمایه استان بوشهر، نیروی انسانی توانمند و متخصص است که در همه عرصه‌ها فعال است.
ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر به نهضت مسکن در استان پرداخت و بیان کرد: در ۴ سال ۴۰ هزار واحد مسکونی در استان بوشهر ساخته می‌شود که ۱۰ هزار ۳۰۰ واحد آن در یکسال عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.
رستمیان ساخت بیمارستان در عسلویه را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه این مرکز درمانی از محل منابع وزارت نفت اجرا می‌شود گفت: طرح‌های مهمی از سوی وزارت راه و شهرسازی در استان بوشهر در حال اجرا است.
اجرای ۲۴۰ کیلومتر کردیور جنوب
معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به کریدور ساحلی جنوب کشور به طول هزار و ۸۵۰ کیلومتر تصریح کرد: این میزان جاده ساحلی، ۳۹۰ کیلومتر آن در استان بوشهر قرار دارد که ۲۴۰ کیلومتر آن اجرا شده است.
وی با بیان اینکه فرزاد رستمی مدیرکل راه و شهرسازی استان در هفت سال گذشته خدمات قابل توجهی در عرصه ارائه کرده افزود: خدمات فرزاد رستمی در ابعاد گوناگون و اجرا طرح‌ها درخور تحسین و قدردانی است.
در این مراسم با تقدیر از خدمات فرزاد رستمی مدیرکل پیشین راه و شهرسازی استان بوشهر، سید محمود دستغیبی به عنوان مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر معرفی شد.