۸ پروژه ورزشی استان بوشهر افتتاح می‌شود/ کلنگ‌زنی ۸ طرح جدید
۸ پروژه ورزشی استان بوشهر افتتاح می‌شود/ کلنگ‌زنی ۸ طرح جدید

بوشهر- سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر از کلنگ‌زنی هشت طرح جدید در استان خبر داد و گفت: در هفته دولت امسال هشت پروژه ورزشی استان بوشهر افتتاح می‌شود.

کمال صالح احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به منظور توسعه زیرساخت‌های ورزشی در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته و طرح‌های متعددی را در دست اجرا داریم.
وی از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۶ پروژه ورزشی در استان در هفته دولت امسال خبر داد و بیان کرد: هشت پروژه تکمیل شده و به بهره‌برداری می‌رسد و پروژه ساخت هشت پروژه نیز آغاز خواهد شد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر اضافه کرد: در مجموع ۸۸۱ میلیارد ریال برای این پروژه‌ها هزینه می‌شود که ۱۸۴ میلیارد ریال مربوط به پروژه‌های افتتاحی و ۶۹۷ میلیارد ریال طرح‌های کلنگ‌زنی است
وی از آغاز عملیات اجرایی پروژه چمن مصنوعی ورزشگاه‌های دلوار و روستای مل‌گپ خبر داد و افزود: ورزشگاه جدید و استخر دیر، پیست تارتان گناوه و روشنایی و فنس کشی چند ورزشگاه آغاز می‌شود.
صالح احمدی از افتتاح سالن ورزشی چند منظوره برکه چوپان خبر داد و بیان کرد: ورزشگاه جدید دیر و چمن مینی ‌فوتبال روستاهای سیاه‌مکان، بهمنیاری، جزیره شمالی در هفته دولت امسال افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به افتتاح سکوی تماشاگران بندر امام حسن، تاکید کرد: در این هفته روشنایی زمین دیر، فنس کشی زمین فوتبال عامری، سکوی تماشاگران و سالن ورزشی جانبازان کنگان افتتاح خواهد شد.