کارشناس فوتبال با تاکید بر این که پرسپولیس از رفتن چند بازیکن لطمه نخواهد خورد، گفت: بیرانوند و ترابی عملکرد خوبی در فصل گذشته نداشته‌اند و جدایی آنها به پرسپولیس ضربه نمی‌زند.

گناوه آنلاین؛

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس فصل بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر را با قهرمانی به پایان رساند. پس از به اتمام رسیدن مسابقات لیگ برتر، «اوسمار ویه را» از هدایت تیم پرسپولیس کنار رفت و علیرضا بیرانوند دروازه‌بان این تیم هم به صورت یک‌طرفه اقدام به فسخ قرارداد خود کرد.
مدیران باشگاه پرسپولیس پس از کش و قوس‌های فراوان روز سه شنبه ۵ تیر «خوان کارلوس گاریدو» را به عنوان سرمربی جدید سرخ‌پوشان معرفی کردند اما این مربی تا به امروز سه شنبه ۱۲ تیر هنوز وارد تهران نشده تا تمرینات این تیم را زیر نظر بگیرد.
در بحث نقل و انتقالات بازیکنان هم پرسپولیسی‌ها تاکنون فقط از تمدید قرارداد با مرتضی پورعلی گنجی و وحید امیری به صورت رسمی رونمایی کرده‌ تا نگرانی هواداران از بابت جذب بازیکنان جدید هم افزایش یابد.
مرتضی کرمانی مقدم پیشکسوت پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت این تیم اظهار داشت: هواداران نباید نگرانی به دل خود راه دهند خدا را شکر سرمربی تیم انتخاب شده و به زودی به ایران سفر خواهد کرد تا تمرینات تیم را پیگیری کند. امیدوارم دو، سه بازیکنی هم که قرار است از پرسپولیس جدا شوند؛ نفرات به مراتب بهتر جذب تا از این بابت هم نگرانی هواداران رفع شود.

او ادامه داد: به جز دانیال اسماعیلی فر که واقعاً در فصل گذشته عملکرد خوبی از خود نشان داد، جدایی علیرضا بیرانوند و مهدی ترابی نمی‌تواند به پرسپولیس ضرر بزند. نه ترابی و نه بیرانوند هیچکدام نتوانستند انتظارات را برآورده سازند و اگر این دو بازیکن هم نبودند پرسپولیس باز هم قهرمان می‌شد. بیرانوند گل‌های بدی دریافت کرد و با توجه به رفتارش در مقابل باشگاه و هواداران به نظرم در فصل جدید در پرسپولیس حضور نداشته باشد برای این تیم بهتر است.
کارشناس فوتبال در خصوص انتخاب گاریدو به عنوان سرمربی جدید پرسپولیس گفت: رزومه او را دیده‌ام. او سابقه حضور در کشورهای آفریقایی، عربی و لالیگا اسپانیا را داشته است. او توانسته تیمش را در قاره آفریقا قهرمان کند و به نظرم کارنامه بدی در عرصه مربیگری ندارد. من نسبت به انتخاب گاریدو خوشبین هستم و امیدوارم که بتواند با پرسپولیس نتایج خیلی خوبی را کسب کند.
کرمانی مقدم افزود: اکنون زمان حمایت از تیم است و باید از سرمربی جدید حمایت شود تا بتواند به بهترین شکل ممکن کارش را در پرسپولیس آغاز کند. پرسپولیس در فصل جدید باید در خطوط دفاعی و هجومی تقویت شود. به نظرم جذب بازیکن خارجی باکیفیت به پرسپولیس در امر گلزنی کمک خواهد کرد. چون مهاجم با کیفیت و شش دانگ در ایران کم است و بهتر خواهد بود تا از بازیکن خارجی برای تقویت خط هجومی پرسپولیس استفاده شود.

کد خبر ۶۱۵۴۲۱۳