آخرین وضعیت انتقال بازیکن استقلال به تیم فوتبال فولاد خوزستان
آخرین وضعیت انتقال بازیکن استقلال به تیم فوتبال فولاد خوزستان

به گزارش خبرنگار مهر، آرش رضاوند هافبک میانی آبی پوشان علیرغم میل باطنی فرهاد مجیدی از جمله آبی پوشانی است که برای نیم فصل دوم قصد جدایی از این تیم را دارد و مورد توجه مسئولان تیم فولاد قرار گرفته است؛ حتی صحبت جابجایی بین او صالح حردانی نیز بسیار جدی است و این پرونده […]

به گزارش خبرنگار مهر، آرش رضاوند هافبک میانی آبی پوشان علیرغم میل باطنی فرهاد مجیدی از جمله آبی پوشانی است که برای نیم فصل دوم قصد جدایی از این تیم را دارد و مورد توجه مسئولان تیم فولاد قرار گرفته است؛ حتی صحبت جابجایی بین او صالح حردانی نیز بسیار جدی است و این پرونده نیز همچنان بین دو باشگاه باز می‌باشد.
با وجود مذاکرات مفصلی که بین دو باشگاه انجام گرفته و توافقات نسبی که برای این موضوع حاصل گردیده است، همچنان مهم‌ترین بحث بین دو باشگاه قطعی بودن یا قرضی بودن این انتقال است. در حالی که فولادی‌ها اصرار دارند انتقال رضاوند به صورت قطعی انجام شوند، باشگاه استقلال بیشتر تمایل دارد این بازیکن را به صورت قرضی و برای مدتی مشخص در اختیار فولاد قرار دهد.
متین کریم زاده مدافع چپ تیم استقلال هم شرایطی تقریباً شبیه به رضاوند دارد و احتمال انتقال این بازیکن از استقلال به فولاد هم وجود دارد.