آمریکایی‌ها با وجود جنایت‌های بی‌شمار مدعی دفاع از حقوق بشر هستند
آمریکایی‌ها با وجود جنایت‌های بی‌شمار مدعی دفاع از حقوق بشر هستند

بوشهر- فرمانده سابق حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: آمریکایی‌ها با وجود جنایت‌های بی‌شمار همچنان مدعی دفاع از حقوق بشر هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی اصغر گرجی‌زاده ظهر سه‌شنبه در مراسم تبیین حقوق بشر آمریکایی اظهار داشت: آمریکایی‌ها از گذشته‌های دور تاکنون جنایت‌های متعددی را در حق بشریت انجام داده‌اند و هنوز هم ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها رژیم صهیونیستی را به عنوان یکی از بزرگترین جنایت‌کاران حمایت می‌کنند خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها به دوستان خودشان هم رحم نمی‌کنند.
فرمانده سابق حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به برخی از جنایت‌های امریکایی‌ها اشاره کرد و افزود: آمریکایی‌ها با وجود جنایت‌های بی‌شمار همچنان مدعی دفاع از حقوق بشر هستند.
وی از مصادیق جنایت‌های آمریکایی‌ها به ترورهای متعدد در کشور اشاره کرد و ادامه داد: آمریکایی‌ها پس از شلیک به هواپیمای مسافربری ایران حتی حاضر به عذرخواهی هم نشدند و بلکه به آن فرمانده مدال شجاعت و شهامت دادند.
سردار گرجی‌زاده تاکید کرد: آمریکایی‌ها در حالی ادعای دفاع از حقوق بشر را دارند که خوشان منشأ جنایات بزرگی همچون بمباران اتمی دو شهر بزرگ در ژاپن هستند و حاضر به پذیرش اشتباه و عذرخواهی نیستند.
وی اضافه کرد: آمریکایی‌های مدعی حقوق بشر به دوستان خود هم رحم نمی‌کنند چرا که هنوز نیروهای آمریکایی در آلمان بعد از جنگ جهانی دوم تاکنون حضور دارند و حتی دوستان شأن مثل عربستان را گاو شیرده خود می‌دانند.
فرمانده سابق حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: مدعیان حقوق بشر ابوبکر البغدادی را آموزش می‌دهند تا داعش را ایجاد کند و آن جنایات را رقم بزند.