ادارات گناوه عملکرد خود را به مردم اطلاع رسانی کنند
ادارات گناوه عملکرد خود را به مردم اطلاع رسانی کنند

گناوه- فرماندار گناوه گفت: ادارات عملکرد و فعالیت‌های خود را با بکارگیری روابط عمومی‌های قوی در فضای مجازی و رسانه‌ها انتشار داده و به اطلاع مردم برسانند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی صفری بعد از ظهر شنبه در نشست شورای اداری شهرستان گناوه با دستور کار تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری گناوه اظهار داشت: انقلاب اسلامی برکات و دستاوردهای فراوانی برای کشور به دنبال داشته است که باید در جامعه اطلاع رسانی شود.
فرماندار گناوه افزود: امروز اگر ما در نظام اسلامی مسئولیت داریم از برکات خون شهدا و حماسه‌ها، حضور با صلابت و وحدت ملت و مدیریت امام راحل و رهبر معظم انقلاب و نظام مقدس است که باید به شکرانه این نعمت هر چه در توان داریم برای خدمت به مردم به کار ببریم.
وی ادامه داد: هیج ملتی در طول تاریخ در جهان و صدر اسلام به شایستگی ملت ایران اسلامی وجود نداشته و در همه عرصه‌ها جنگ، تحریم، بیماری در کنار رهبری و در حمایت از انقلاب و نظام اسلامی ایستاده‌اند و از هیچ قدرتی واهمه و ترس ندارند و در میدان حاضر هستند.
وی گفت: ملت ایران، ملت بزرگ و سزاوار بهترین خدمت‌ها است و ما مسئولان باید همواره در خدمت رسانی به آنها باشیم و باید با افتخار هر چه در توان داریم در خدمت به مردم به کار ببریم.
صفری ادامه داد: بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان بودجه در مدت کوتاه مسئولیت این سمت به شهرستان اختصاص داده شده که این مقدار بودجه در شهرستان سابقه نداشته و باید مسئولان ادارات در جذب آن همت مضاف کنند و با کار جهادی مانند دوران دفاع مقدس عمل کنند.

فرماندار گناوه خاطرنشان کرد: کارها باید درست و صحیح و سالم و با نظارت انجام شود و لذا هزینه کردها بودجه‌ها در ادارات به صورت دقیق و سرزده و هم هماهنگ شده بررسی خواهد شد.
صفری گفت: کارها و تلاش‌های بسیاری انجام شده است و ادارات و دستگاه‌های شهرستان عملکردها و فعالیت‌های خود را ارائه دهند و با بکارگیری روابط عمومی‌های قوی در فضای مجازی و رسانه‌ها انتشار داده و به اطلاع مردم برسانند.
وی گفت: همه مسئولان ادارات شهرستان گزارش کامل عملکردها خود را با آمار و ارقام و برنامه‌ها تهیه کنند و در جلسات شورای اداری ارائه دهند تا مردم از این خدمات اطلاع یابند.
فرماندار گناوه با اشاره به خدمات ارائه شده به حجم زیاد مسافر در ایام نوروز امسال بیان کرد: ارائه خدمات دهی به این حجم از مسافران با همکاری همه مردم و ادارات و دستگاه‌ها و با مدیریت جهادی و انقلابی انجام شد و انتظار می‌رود این فعالیت‌ها از سوی استان در سطح کشوری به طور گسترده اطلاع رسانی و رسانه‌ای شود.
وی گفت: استاندار و مدیران استانی مرتبط با توجه به موقعیت خاص شهرستان گناوه نگاه ویژه ای به گردشگری این شهرستان داشته باشند.
فرماندار گناوه با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه معاون پیشین سیاسی، امنیتی، اجتماعی فرمانداری گفت: معاون جدید از نیروهای خدوم و پرتلاش و مخلص که امید است در کنار سایر نیروها با تلاش مضاعف برای خدمت رسانی به مردم تلاش کنیم.

وی با گرامیداشت هفته سلامت گفت: سلامت و امنیت دو موضوع مهم و با اهمیت برای جامعه هستند.
وی با تقدیر از تلاش‌های مخلصانه نیروهای جبهه سلامت جامعه گفت: مقابله با ویروس کرونا هنوز پایان نیافته و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید همچنان در دستور کار قرار داشته باشد.
در پایان این آئین از تلاش‌های دانیال اسفندیاری تقدیر و محمد اسدی به عنوان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرمانداری گناوه معارفه شد.