ادامه کهکشان مادرید با خلق اثر کریم بنزما/سوگ ستاره های پاریس
ادامه کهکشان مادرید با خلق اثر کریم بنزما/سوگ ستاره های پاریس

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال رئال مادرید و پاری سن ژرمن در حالی از ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه در سانتیاگو برنابئو مادرید آغاز شد که دیدار رفت دو تیم با یک گل به سود پاریسی‌ها به پایان رسیده بود. این دیدار در پایان با درخشش خیره کننده کریم بنزما با نتیجه سه بر یک […]

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال رئال مادرید و پاری سن ژرمن در حالی از ساعت ۲۳:۳۰ چهارشنبه در سانتیاگو برنابئو مادرید آغاز شد که دیدار رفت دو تیم با یک گل به سود پاریسی‌ها به پایان رسیده بود.
این دیدار در پایان با درخشش خیره کننده کریم بنزما با نتیجه سه بر یک به سود میزبان مادریدی به اتمام رسید تا شاگردان کارلو آنجلوتی در مجموع با نتیجه سه بر دو به دور بعدی صعود کنند.
کریم بنزما (۶۱، ۷۶ و ۷۸) هر سه گل رئال را در حالی به ثمر رساند که کیلیان امباپه (۳۹) گل اول این بازی را برای پاریسی‌ها به ثمر رساند.
دو تیم در حالی به مصاف همدیگر رفتند که لئو مسی پس از جدایی از بارسا برای نخستین بار با پیراهن پاری سن ژرمن در میان مادریدی‌ها بازی کرد اما همچون دیدار رفت از گل زدن بی نصیب ماند تا روزهای تلخ او در کنار دیگر ستاره‌هایی همچون نیمار ادامه داشته باشد.
در دیگر دیدار همزمان نیز منچستر سیتی میزبان اسپورتینگ بود که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما سیتیزن ها با سرمربیگری پپ گواردیولا به لطف پیروزی پنج بر صفر در خانه حریف به مرحله بعد صعود کردند.