استان بوشهر دارای محدودیت شدید در منابع آب است
استان بوشهر دارای محدودیت شدید در منابع آب است

بوشهر- مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر گفت: استان بوشهر دارای محدودیت شدید در منابع تأمین آب است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالحسن عالی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست مجمع عمومی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر اظهار داشت: منابع تأمین آب با مسافت‌های طولانی و هزینه‌های بالا به دست مشترکین در استان بوشهر می‌رسد.
وی اضافه کرد: علاوه بر کمبود منابع آبی، محدودیت منابع مالی نیز از دیگر مشکلات آب و فاضلاب استان بوشهر در سال‌های اخیر بوده است.
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان بوشهر بیان کرد: علیرغم چالش‌های موجود این شرکت توانست در سال جاری با نظم بخشیدن به مسائل هزینه‌ای و مالی از جمله استان‌های پیشرو در پرداخت مطالبات باشیم.
وی بیان کرد: توانستیم موضوع کم آبی نیز با اتمام و بهره برداری از پروژه‌ها و پیگیری برای تکمیل دیگر پروژه‌ها از جمله آب‌شیرین‌کن‌ها علیرغم خشکسالی خدمات رسانی مطلوب را در سطح استان و با کمترین تنش‌ها مدیریت کنیم.
خشایی معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور که به صورت ویدئویی در این مجمع حضور داشت ضمن تقدیر از عملکرد شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر بر بهبود کیفیت خدمات آبرسانی به مردم، افزایش درآمدها و کاهش هزینه‌ها و و مهم‌ترین اهداف صنعت آب و فاضلاب در سال جاری تاکید کرد.