استقبال کم‌نظیر هواداران فوتبال دنیا برای حضور در جام جهانی قطر
استقبال کم‌نظیر هواداران فوتبال دنیا برای حضور در جام جهانی قطر

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از نشریه «الرأیه» قطر، بلیت‌فروشی مرحله دوم رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر از ظهر روز گذشته آغاز شده که با استقبال کم‌نظیر طرفداران فوتبال در دنیا همراه است. با توجه به اینکه قرعه‌کشی مرحله گروهی انجام شده، تیم‌ها حریفان خود را شناخته و برای بازی با آنها برنامه‌ریزی می‌کنند، پیش‌بینی […]

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از نشریه «الرأیه» قطر، بلیت‌فروشی مرحله دوم رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر از ظهر روز گذشته آغاز شده که با استقبال کم‌نظیر طرفداران فوتبال در دنیا همراه است.
با توجه به اینکه قرعه‌کشی مرحله گروهی انجام شده، تیم‌ها حریفان خود را شناخته و برای بازی با آنها برنامه‌ریزی می‌کنند، پیش‌بینی می‌شود هواداران فوتبال استقبال فوق‌العاده‌ای داشته باشند.
به نظر می‌رسد تعداد کسانی که در مرحله دوم ثبت‌نام می‌کنند به مراتب بیشتر از درخواست ۱۷ میلیون نفری مرحله اول باشد که تنها ۸۰۰ هزار بلیت با قرعه‌کشی به آنها داده شده است. در این مرحله نیز قرار است قرعه‌کشی، تکلیف درخواست هواداران فوتبال را مشخص کند.
به گزارش مهر، رقابت‌های فوتبال در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر از دوشنبه (۳۰ آبان) آغاز می‌شود که طی آن تیم‌ها در ۸ گروه ۴ تیمی برای حضور در مراحل حذفی تلاش می‌کنند.
تیم ملی ایران در گروه B با تیم‌های انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا (ولز با برنده اسکاتلند – اوکراین) بازی می‌کند.