استقلال درس عبرت گرفته است/ مدیران به فکر نقل و انتقالات هم باشند
استقلال درس عبرت گرفته است/ مدیران به فکر نقل و انتقالات هم باشند

مهدی فنونی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: آبی‌ها حذف از جام‌حذفی را فراموش کردند و حالا همگی با روحیه خوب تمام تمرکزشان را برای موفقیت در لیگ برتر گذاشته‌اند تا بتوانند پس از چندین سال به قهرمانی در لیگ دست پیدا کرده و هوادارانشان را خوشحال کنند. […]

مهدی فنونی‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: آبی‌ها حذف از جام‌حذفی را فراموش کردند و حالا همگی با روحیه خوب تمام تمرکزشان را برای موفقیت در لیگ برتر گذاشته‌اند تا بتوانند پس از چندین سال به قهرمانی در لیگ دست پیدا کرده و هوادارانشان را خوشحال کنند.
وی ادامه داد: شاید در جام‌حذفی حریف را دستکم گرفتیم و اشتباهاتی هم داشتیم اما باید از تمام این مسائل درس عبرت گرفته و تجربه خوبی پیدا کرده باشیم تا در آینده دچار چنین اشتباهاتی نشویم. حالا باید همه طرفداران استقلال، بازیکنان و کادر فنی تمرکزشان را بر روی لیگ گذاشته تا بتوانند به قهرمانی دست پیدا کنند.
فنونی‌زاده افزود: اختلاف ۶ امتیاز با پرسپولیس نباید آبی‌پوشان را دچار غرور کرده و آنها را فریب دهد. هر بازی برای استقلال باید از یک فینال هم مهمتر باشد، تساوی به درد استقلال نخواهد خورد و تنها پیروزی است که می‌تواند ضامن قهرمانی آبی‌پوشان شود.
هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: در حال حاضر تمام تمرکز هواداران، مدیران، بازیکنان و کادر فنی بر روی ۶ بازی باقی‌مانده است که بتوانند نتایج لازم را کسب کرده و به قهرمانی برسند. مدیران استقلال باید از حالا به فکر فصل نقل و انتقالات باشند. جذب بازیکن باید هر چه زودتر انجام شود تا دچار مشکل نشوند. مطمئناً همه تیم‌ها به دنبال جذب بازیکنان خوب و تکنیکی هستند. استقلال هم باید بنا بر نیازهایش بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده تا بتواند در فصل آینده هم حضور پرقدرتی داشته باشد.
فنونی‌زاده در خصوص وضعیت تیم سپاهان گفت: این تیم در حال حاضر در کوران لیگ قهرمانان است، بازیکنانش از آمادگی خوبی برخوردارند و مطمئناً بعد از اتمام مرحله مقدماتی این بازی‌ها، زردپوشان اصفهانی باید به مصاف استقلال بروند؛ بازی در اصفهان برگزار خواهد شد و طرفداران سپاهان هم به ورزشگاه خواهند آمد. نویدکیا و یارانش نمی‌خواهند برابر استقلال بازنده باشند. استقلال هم باید از تجربه‌های گذشته استفاده کرده، آماده‌ها را به میدان بفرستد و این دیدار سنگین را با پیروزی به پایان برساند.
وی در پایان گفت: دو تیم نساجی و آلومینیوم اراک به فینال لیگ قهرمانان رسیدند، باید به آنها تبریک گفت. شاید سرخابی‌ها هرگز فکر نمی‌کردند که این دو تیم به جای آنها در فینال باشند اما دستکم گرفتن حریف و تا حدودی بدشانسی باعث شد دو تیم پرطرفدار فوتبال ایران تنها نظاره‌گر فینال جام‌حذفی باشند.