استقلال سال‌هاست چوب «حاشیه‌» را می‌خورد/ تصمیم کادر فنی درست است
استقلال سال‌هاست چوب «حاشیه‌» را می‌خورد/ تصمیم کادر فنی درست است

علیرضا اکبرپور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیروزی یک بر صفر استقلال برابر تراکتورسازی تبریز گفت: بازی برابر تراکتور همیشه سخت خواهد بود. این تیم دیدارهایش با استقلال همیشه جذاب بوده و تیم‌هایی که به تبریز می آیند به دلیل سرمای هوا، شرایط خوبی ندارند اما آبی‌ها توانستند با یک گل، حریف قدیمی […]

علیرضا اکبرپور در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد پیروزی یک بر صفر استقلال برابر تراکتورسازی تبریز گفت: بازی برابر تراکتور همیشه سخت خواهد بود. این تیم دیدارهایش با استقلال همیشه جذاب بوده و تیم‌هایی که به تبریز می آیند به دلیل سرمای هوا، شرایط خوبی ندارند اما آبی‌ها توانستند با یک گل، حریف قدیمی خود را شکست داده و صدرنشینی خود را تداوم ببخشند.
وی در مورد دیدار روز چهارشنبه استقلال برابر فجر سپاسی شیراز گفت: در دور رفت، آبی‌ها برابر این تیم به تساوی دست پیدا کردند و این موضوع نشان داد نباید فریب جایگاه حریف در جدول را خورد. استقلال می‌داند تا پایان فصل تمامی بازی‌هایش حکم فینال را دارد. بنابراین باید تلاش کند تا به پیروزی برسد.
مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: خیلی‌ها از استقلال ایراد می‌گیرند که چرا جذاب بازی نمی‌کند. باید در جواب آنها گفت که مهم کسب سه امتیاز و رسیدن به قهرمانی است. اگر قرار باشد آبی‌ها زیبا بازی کنند و امتیاز نگیرند دردی از آنها دوا نخواهد شد. بنابراین معتقدم کادر فنی شرایط را به خوبی درک کرده و می‌تواند با همین روند فصل را ادامه داده و به قهرمانی برسند.
اکبرپور در مورد عملکرد آمانوف و حردانی گفت: صالح حردانی یک بازیکن شناخته شده است. به طور حتم او بازی به بازی بهتر خواهد شد اما در مورد خارجی‌ها انتظارات از آنها بیشتر است. بازیکنان خارجی می آیند که نقاط ضعف را پوشش دهند نه اینکه نیمکت نشین شوند و از لحاظ مالی به تیم ضربه بزنند. البته آمانوف نشان داد که بازیکن خوبی است و می‌تواند در آینده عملکرد بهتری هم داشته باشد زیرا با بازیکنان هماهنگ شده و هفته به هفته بهتر خواهد شد.
مهاجم پیشین استقلال در خصوص حواشی که در هفته‌های اخیر برای استقلال بوجود آمده است گفت: سالهاست که آبی پوشان چوب حاشیه‌ها را خورده اند. امسال با مدیریت آجرلو حاشیه‌ها کم شده است. تمرکز کادر فنی بر روی مسابقات است و همین مسئله باعث شده آرامش به اردوی استقلال بازگردد. هیچ تیمی به قهرمانی دست پیدا نخواهد کرد مگر اینکه از حواشی دور بوده و تمرکزش بر روی بازی‌ها باشد. در مورد یزدانی و مرادمند قانون تصمیم گیری نهایی را خواهد کرد و حواشی نمی‌تواند بر قانون تأثیر منفی بگذارد.
وی در پایان و در پاسخ به این پرسش که چرا دو تیم تراکتور و ماشین سازی روزهای خوبی را سپری نمی‌کنند گفت: سالهاست که برخی آقایان ریشه فوتبال در تبریز را خشکانده اند. مدیریت غلط باعث شده تا این دو تیم روزهای خوب خود را به فراموشی بسپارند. برخی‌ها که مدیریت بلد نبودند در رأس کار قرار گرفته و به این دو تیم ضربه زدند ضمن اینکه در تمام استان‌ها شاهد هستیم که مسئولان استان به تیم‌های شهرشان کمک می‌کنند اما در اینجا چنین اتفاقی رخ نمی‌دهد. برخی آقایان تیم را تحویل می‌گیرند که اصلاً از فوتبال چیزی نمی‌دانند و تنها باید امیدوار باشیم که روزی برسد که دوباره شاهد حضور پرقدرت دو تیم در فوتبال کشورمان باشیم.