استقلال مراقب ارسال‌های گل‌گهر باشد/ مقابل نساجی بدشانس بودیم
استقلال مراقب ارسال‌های گل‌گهر باشد/ مقابل نساجی بدشانس بودیم

علیرضا اکبرپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تساوی یک – یک استقلال برابر نساجی در لیگ برتر گفت: استقلال در روزی به نتیجه تساوی رسید که می‌توانست برنده این دیدار باشد. صادقانه باید گفت حق استقلال مساوی نبود و این تیم اگر بدشانسی گریبانش نمی‌گرفت به راحتی نساجی را در خانه‌اش شکست […]

علیرضا اکبرپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تساوی یک – یک استقلال برابر نساجی در لیگ برتر گفت: استقلال در روزی به نتیجه تساوی رسید که می‌توانست برنده این دیدار باشد. صادقانه باید گفت حق استقلال مساوی نبود و این تیم اگر بدشانسی گریبانش نمی‌گرفت به راحتی نساجی را در خانه‌اش شکست داده بود اما شانس با این تیم یار نبود و توپ‌های استقلال وارد دروازه حریف نمی‌شد.
وی در مورد عملکرد بازیکنان استقلال تاکید کرد: در خط حمله مهاجمان پرتلاش ظاهر شدند اما خوش شانس نبودند. در خط هافبک هم رضاوند و مهری همانند چند بازی گذشته عملکرد خوبی داشتند و باز هم دیدیم که آرش یک پاس گل داد. این نشان می‌دهد خط هافبک آبی پوشان به یک هماهنگی خوب دست پیدا کرده. در خط دفاع و دروازه هم به جز ضربه ایستگاهی بازیکن نساجی در سایر دقایق بازی عملکرد خوبی داشتند.
اکبرپور در خصوص دیدار هفته بیست و دوم استقلال برابر گل گهر سیرجان یادآور شد: تقابل این دو تیم همیشه پرهیجان و حساس بوده است. گل گهر آرام آرام خود را به بالای جدول رسانده و حالا به دنبال این است تا بتواند با شکست استقلال موقعیت خود را بهتر کند. امیر قلعه نویی که هدایت گل گهر را به عهده دارد می‌داند برابر تیم سابقش روز سختی خواهد داشت و اگر یک لحظه از مهاجمان استقلال غافل بماند باید بازی را به حریفش واگذار کند.
بازیکن پیشین تیم استقلال تصریح کرد: ساپینتو هم می‌داند برای رسیدن به صدر جدول دیگر نباید امتیاز از دست بدهد. ساپینتو به طور حتم تغییر زیادی در ترکیب به وجود نخواهد آورد تا با هماهنگی که تیمش پیدا کرده بازی خوبی مقابل گل گهر ارائه دهد. البته ساپینتو باید مراقب ارسال‌های خطرناک از جناحین و ضربات سر مهاجمان حریف باشد. خط دفاع استقلال روز سختی خواهد داشت و اعتقاد دارم این دیدار بتواند یکی از جذاب ترین بازی‌های لیگ امسال شود.
وی در مورد ارزیابی اش از عملکرد سه تیم بالای جدول و اینکه چه عواملی باعث خواهد شد یکی از این تیم به قهرمانی برسد افزود: شرایط بالای جدول فوق العاده حساس شده، اختلاف امتیازات کم است و تیمی که نتواند به سه امتیاز برسد شرایطش سخت‌تر خواهد شد. به اعتقاد من هر تیمی که می‌خواهد در پایان فصل، جام را بالای سر ببرد باید خود را از حاشیه‌ها دور کند، آرامش را به تیمش انتقال دهد و تمام تمرکزش بر روی بازی‌ها باشد. کادر فنی سه تیم هم باید با کمال خونسردی آرامش خود را به تیم انتقال دهند. با این شرایط یکی از این سه تیم می‌تواند به قهرمانی دست پیدا کند.
اکبرپور در پایان خاطرنشان کرد: ساپینتو یکی از مربیانی است که فوق العاده هیجانی و عصبی است. او باید هفته‌های آخر بیشتر از گذشته بر اعصابش مسلط باشد تا تیمش بتواند بازی‌های آینده را با پیروزی پشت سر گذاشته و در پایان جام را بالای سر ببرد.