استقلال می‌تواند قهرمان شود/ مهدوی‌کیا و باشگاه‌ها بی تقصیرند
استقلال می‌تواند قهرمان شود/ مهدوی‌کیا و باشگاه‌ها بی تقصیرند

ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط این روزهای تیم هوادار و بازی این تیم در هفته اول برابر آلومینیوم اراک گفت: هوادار کارش را با ساکت الهامی شروع کرده، تمرینات را در تهران سپس با یک اردو در ترکیه ادامه دادیم و چند روزی هم است که در تهران مشغول تمرین […]

ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط این روزهای تیم هوادار و بازی این تیم در هفته اول برابر آلومینیوم اراک گفت: هوادار کارش را با ساکت الهامی شروع کرده، تمرینات را در تهران سپس با یک اردو در ترکیه ادامه دادیم و چند روزی هم است که در تهران مشغول تمرین هستیم تا بتوانیم با آمادگی کامل راهی لیگ بیست و دوم شویم.
وی ادامه داد: تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است و فکر می‌کنم تلفیق این دو می‌تواند در لیگ بیست و دوم نمایش قابل قبولی داشته باشد.
مربی تیم هوادار در ادامه خاطرنشان کرد: ما در این چند روز دو بازی دوستانه را هم برگزار کردیم که بازی با استقلال برای ما بسیار مفید بود. در ترکیه برابر المسیمیر و الخریطیات قطر هم بازی کردیم تا به شرایط خوبی دست پیدا کنیم.
عالمی در مورد شناخت کادر فنی هوادار از تیم آلومینیوم اراک گفت: آلومینیوم تیمی است که تقریباً نفرات فصل گذشته خود را حفظ کرده، اگرچه اطلاعات کاملی از این تیم نداریم اما شناخت خوبی از کادر فنی و برخی بازیکنان این تیم در اختیار ما قرار دارد و تلاش می‌کنیم در دیدار اول که باید به اراک برویم یک نمایش قابل قبول را مقابل این تیم انجام داده تا دست خالی به تهران بازنگردیم ضمن اینکه آلومینیوم هم به دنبال این است تا بتواند در اولین دیدار خانگی در لیگ بیست و دوم سه امتیاز را از آن خود کند.
مربی هوادار در پاسخ به این پرسش که با توجه به بازی دوستانه‌ای که برابر استقلال داشتید این تیم را چطور می‌بینید؟ گفت: آبی‌ها کادر فنی بسیار خوبی دارند. این تیم در برابر ما فوق العاده بود. اگرچه بازی در یک ساعت بسیار گرم برگزار شد اما دو تیم نمایش خوبی داشتند. استقلال یک تیم پرمهره است، بازیکنان بزرگی دارد و اعتقاد دارم هر چه از زمان لیگ بگذرد به هماهنگی بهتری دست پیدا خواهد کرد و با شرایطی که من از استقلال دیدم فکر می‌کنم این تیم باز هم بتواند به قهرمانی دست یابد.
وی در مورد لغو سفر تیم امید به بازی‌های کشورهای اسلامی گفت: تیم‌های باشگاهی برای بازیکنانشان سرمایه گذاری می‌کنند و می‌خواهند با شروع لیگ از بازیکنانی که جذب کرده‌اند استفاده کنند، بازیکنان امید قابلیت‌های بالایی دارند و اکثراً هم در تیم‌های خود به طور کامل بازی می‌کنند. البته مهدی مهدوی کیا هم حق دارد یک تیم کامل را روانه مسابقات کند اما متأسفانه بازی‌های کشورهای اسلامی زمانی برگزار می‌شود که بازی تیم‌های باشگاهی در لیگ شروع شده است.
عالمی افزود: اگر «فیفادی» باشد تیم‌ها مجبورند بازیکنانشان را در اختیار کادر فنی تیم امید قرار دهند اما وقتی فیفا دی نیست باشگاه‌ها هم چندان تمایلی به این کار ندارند. به نظرم هر دو طرف حق دارند هم مهدوی کیا و هم باشگاه‌ها. باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که مهدوی کیا بتواند تمام بازیکنانش را در اختیار داشته باشد تا در این میان نه او بدون بازیکن بماند و نه باشگاه‌ها متضرر شوند.