استقلال هنوز از شوک خارج نشده است/ مجیدی می‌داند کار سختی دارد
استقلال هنوز از شوک خارج نشده است/ مجیدی می‌داند کار سختی دارد

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص پیروزی استقلال برابر پیکان از مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: آبی‌ها نتوانستند یک بازی خوب را مقابل پیکان انجام دهند. استقلال هنوز از شوک مبتلا شدن بازیکنانش به کرونا بیرون نیامده و آمادگی خوبی ندارد. وی تاکید کرد: در مقابل پیکان، استقلال سردرگم بود […]

حسین فرزامی در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص پیروزی استقلال برابر پیکان از مرحله یک هشتم جام حذفی گفت: آبی‌ها نتوانستند یک بازی خوب را مقابل پیکان انجام دهند. استقلال هنوز از شوک مبتلا شدن بازیکنانش به کرونا بیرون نیامده و آمادگی خوبی ندارد.
وی تاکید کرد: در مقابل پیکان، استقلال سردرگم بود و توان همیشگی را نداشت. اگر چه از تجربه اش استفاده کرد و به مرحله بعد صعود کرد اما پیکان می‌توانست باعث حذف استقلال هم بشود.
عضو پیشین هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص صحبت‌های فرهاد مجیدی در مورد مشکلاتی که وجود دارد گفت: مشکلات استقلال مربوط به دیروز و امروز نیست. سالهاست که این تیم با این مشکلات زندگی می‌کند اما خوشحالم که بازیکنان استقلال سعی کرده اند مسائل را رسانه‌ای نکنند.
تیم پیشکسوت استقلال ادامه داد: مسئولان باشگاه استقلال هم در تلاشند تا هر چه زودتر مشکلات برطرف شود اما همانطور که بازیکنان گفتند صبر آنها هم حدی دارد. بنابراین لازم است همانطور که بازیکنان تلاش می‌کنند که مقابل حریفان موفق باشند مسئولان هم باید تلاش بیشتری انجام دهند تا مشکلات برطرف شود.
وی در مورد دیدار یکشنبه آینده استقلال برابر ذوب آهن اصفهان گفت: ذوبی ها همیشه مقابل استقلال خوب بوده اند. مجیدی می‌داند که بازی سختی در پیش دارد ضمن اینکه هنوز تیمش بعد از مبتلا شدن به کرونا شرایط ایده آلی ندارد. بنابراین تا روز یکشنبه فرصت دارد که تیمش را آماده این بازی کرده و بهترین‌ها را درون زمین قرار دهد.