اظهارنظر عجیب دستیار قلعه نویی: امیدوارم استقلال قهرمان شود!
اظهارنظر عجیب دستیار قلعه نویی: امیدوارم استقلال قهرمان شود!

به گزارش خبرنگار مهر، آندرانیک تیموریان مربی تیم ملی ایران و دستیار امیر قلعه نویی یکی از تماشاگران دیدار استقلال و پرسپولیس بود که امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این مسابقه با یک گل به سود پرسپولیس تمام شد تا شانس استقلال برای قهرمانی کم بشود. آندرانیک تیموریان در پایان این مسابقه گفت: […]

به گزارش خبرنگار مهر، آندرانیک تیموریان مربی تیم ملی ایران و دستیار امیر قلعه نویی یکی از تماشاگران دیدار استقلال و پرسپولیس بود که امروز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این مسابقه با یک گل به سود پرسپولیس تمام شد تا شانس استقلال برای قهرمانی کم بشود.
آندرانیک تیموریان در پایان این مسابقه گفت: از دقیقه ۱ اینجا بودم اما دقیقه ۳۰ وارد استادیوم شدم. متاسفانه جای ما مشخص نبود و ناهماهنگی همیشه هست.
وی افزود: استقلال بازی خوبی به نمایش گذاشت و سوار بازی بود. پرسپولیس روی ضد حملات به استقلال ضربه می‌زد. به هر حال این مسائل در دربی پیش می‌آید. هر دو تیم در کورس قهرمانی هستند. امیدوارم استقلال در انتهای فصل قهرمان بشود!
تیموریان در خصوص برنامه‌های تیم ملی نیز گفت: با مسئولان فدراسیون فوتبال جلسه خواهیم داشت تا در مورد برنامه های تیم ملی تصمیم گیری کنیم. امیدوارم بتوانیم برنامه خوبی در شان تیم ملی داشته باشیم.
وی در مورد غیبت روسیه در تورنمنت کافا و این که ممکن است ایران هم در این تورنمنت شرکت نکند گفت: من در این مورد اطلاعی ندارم و آقای قلعه نویی باید تصمیم بگیرند.