افشاگری روزنامه قطری: کی‌روش یک ماه پیش با قطر مذاکره کرد!
افشاگری روزنامه قطری: کی‌روش یک ماه پیش با قطر مذاکره کرد!

به گزارش خبرنگار مهر، با برکناری «فلیکس سانچس» سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتبال قطر، رسانه‌های این کشور از توافق ابتدایی کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال قطر خبر می‌دهند. کی روش در جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت و با قبول دو باخت برابر انگلیس و آمریکا و کسب پیروزی […]

به گزارش خبرنگار مهر، با برکناری «فلیکس سانچس» سرمربی اسپانیایی تیم ملی فوتبال قطر، رسانه‌های این کشور از توافق ابتدایی کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال قطر خبر می‌دهند.
کی روش در جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت تیم ملی ایران را بر عهده داشت و با قبول دو باخت برابر انگلیس و آمریکا و کسب پیروزی برابر ولز به کار خود پایان داد. گفته می‌شد کی روش به ادامه کار در تیم ایران علاقه مند است و گزینه اصلی فدراسیون برای جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا به حساب می‌آید اما مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از گزینه‌های دیگری هم برای تیم ملی نام برد.

روزنامه «الرایه» قطر امروز در گزارشی جزئیات بیشتری از مذاکره کی روش با فدراسیون قطر ارائه کرد و نوشت: «فدراسیون فوتبال در حال آماده شدن برای اعلام رسمی قرارداد با کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی برای هدایت تیم ملی کشورمان در دوره آتی برای جانشینی فلیکس سانچس سرمربی اسپانیایی است.»
به نوشته این روزنامه، مذاکره قطر با کی روش از یک ماه پیش و به خصوص بعد از اعلام استعفای این مربی پرتغالی از هدایت تیم ملی ایران در پی ناکامی در صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی آغاز شد.
الرایه نوشت: «کی روش چند روز در دوحه بود و با مسئولان فدراسیون فوتبال قطر وارد مذاکره شد که درباره تمام جزئیات قرارداد از جمله مدت زمان هدایت تیم و غرامت مالی توافق صورت گرفت و به همین دلیل تنها اعلام رسمی این قرارداد باقی مانده است.»
طبق اعلام این روزنامه قطری، کی روش بعد از مسابقات جام خلیج فارس که از هفته آینده در عراق آغاز می‌شود، کارش را در تیم ملی قطر و آماده سازی برای حضور در جام ملت‌های ۲۰۲۳ آسیا آغاز کند.