اقدام عجیب سازمان خصوصی‌سازی/ آگهی مجمع پرسپولیس منتشر شد!
اقدام عجیب سازمان خصوصی‌سازی/ آگهی مجمع پرسپولیس منتشر شد!

به گزارش خبرنگار مهر، دعوتنامه مجمع عمومی عادی باشگاه پرسپولیس که در سایت «کدال» از آن به عنوان «شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام)» یاد شده است، منتشر شد. بر اساس اطلاعات این دعوتنامه، مجمع عمومی این باشگاه قرار است ساعت ۱۱ شنبه هفته آینده (۳۰ اردیبهشت) در محل ساختمان این باشگاه برگزار بشود. دستور […]

به گزارش خبرنگار مهر، دعوتنامه مجمع عمومی عادی باشگاه پرسپولیس که در سایت «کدال» از آن به عنوان «شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس (سهامی عام)» یاد شده است، منتشر شد.
بر اساس اطلاعات این دعوتنامه، مجمع عمومی این باشگاه قرار است ساعت ۱۱ شنبه هفته آینده (۳۰ اردیبهشت) در محل ساختمان این باشگاه برگزار بشود. دستور جلسه این مجمع هم انتخاب و ترمیم اعضای هیات مدیره عنوان شده است.

این اتفاق از سوی سازمان خصوصی سازی در حالی رخ داده است که مسئولان وزارت ورزش از جمله محمد پولادگر معاون و محسن معتمدکیا مشاور و مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارتخانه در روزهای گذشته تاکید داشتند مجمع پرسپولیس بعد از پایان لیگ و مسابقات جام حذفی برگزار می‌شود تا به روند این تیم آسیبی نرسد.

رقابت‌های لیگ برتر روز پنجشنبه این هفته به پایان می‌رسد اما هم پرسپولیس و هم استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی حضور دارند و کار این دو تیم در فصل جاری تمام نشده است.
باید دید باوجود اصرار و تاکید وزارت ورزش و «اعلام رسمی» برگزاری مجمع دو باشگاه بعد از پایان جام حذفی آیا سازمان خصوصی سازی که اختلافش با وزارت ورزش علنی شده، همچنان روی تصمیم خود برای برگزاری هرچه زودتر مجمع پافشاری می‌کند یا نه.