«الماسی» که بر پیشانی پرسپولیس می‌درخشد/ «امیری» مثل «وحید»
«الماسی» که بر پیشانی پرسپولیس می‌درخشد/ «امیری» مثل «وحید»

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی سه بر یک مقابل نساجی مازندران توانست فاصله سه امتیازی با استقلال تهران که به صدر جدول چسبیده است را حفظ کند. سرخپوشان پایتخت در حالی موفق به بردن نساجی بیرون از تهران شدند که طوفان هشت دقیقه‌ای وحید امیری در ابتدای بازی کافی بود […]

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال پرسپولیس با کسب پیروزی سه بر یک مقابل نساجی مازندران توانست فاصله سه امتیازی با استقلال تهران که به صدر جدول چسبیده است را حفظ کند. سرخپوشان پایتخت در حالی موفق به بردن نساجی بیرون از تهران شدند که طوفان هشت دقیقه‌ای وحید امیری در ابتدای بازی کافی بود تا این تیم با دو گل از حریف خود پیش بیفتد.
هافبک ملی پوش پرسپولیس که نقش ویژه‌ای در صعود زودهنگام تیم ملی ایران به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با بازی‌های درخشان خود داشت این بار با پیراهن تیم باشگاهی خود الماس افکار گل محمدی شد تا نشان دهد هرگز از بازی کردن خسته نمی‌شود.
امیری یک گل و یک پاس گل داد تا در هشت دقیقه به آنچه هواداران می‌خواست برسد اما دوندگی بی امان او تا آخرین ثانیه‌حضورش در زمین مسابقه نشان داد او می‌تواند همه را جز خودش راضی کند.

امیری در نبرد با بازیکنان نساجی ۱۱ بار موفق بود و سه پاس مؤثر داد که منجر به ایجاد موقعیت گلزنی برای تیمش شد.
هافبک تیم ملی ایران بیش از ۲۵ پاس رو به جلو داد تا مهدی عبدی هم بتواند همچون کمال کامیابی نیا و حامد پاکدل گلزنی کند اما مهاجم جوان سرخپوشان همچنان قدر ناشناسانه با آنها برخورد می‌کند تا نه تنها به روند سینوسی خود باز نگردد بلکه میانگین گلزنی خود را نیز بکاهد.
امیری در ۱۰ بازی گذشته‌ای که برای پرسپولیس انجام داده است جزو سه بازیکن برتر این تیم بوده است. او بدون هیچ حاشیه‌ای بازی می‌کند و برایش تفاوتی ندارد جنس مربی همچون دراگان اسکوچیچ و برانکو ایوانکوویچ از نوع کروات باشد یا یحیی گل محمدی در قامت مربی داخلی تاکتیک‌های فنی را در گوش او گوشزد کند.
امیری یکی از معدود بازیکنان پرسپولیس است که علاوه بر پست تخصصی خود به عنوان هافبک در دفاع و حمله نیز برای سرخپوشان بازی کرده است تا تبدیل به ابزاری برای تمام خطوط سه گانه زمین مسابقه شود.