امام جمعه گناوه: نباید اجازه داد دشمنان از پیگیری مطالبات معلمان موج سواری کنند
امام جمعه گناوه: نباید اجازه داد دشمنان از پیگیری مطالبات معلمان موج سواری کنند

گناوه – ایرنا – امام جمعه گناوه با اشاره به اینکه دغدغه معیشتی همه اقشار جامعه بخصوص معلمان را باید بیشتر دنبال و برطرف کنیم گفت: نباید بگذاریم دشمنان از مطالبه های به حق مردمی موج سواری کنند.

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نمازجمعه این هفته گناوه  با تبریک هفته معلم افزود: اگر دانشمندان و دانش آموزان در تمام المپیادها می درخشند و برای ایران اسلامی افتخار کسب می کنند مدیون و مرهون زحمات قشر عظیم فرهنگی است که همواره در کنار مردم و نظام هستند.

وی اضافه کرد: معلمان باید هوشیار و مراقب باشند و در عین حالی که دنبال مطالبه گری خودشان هستند از این فضا نباید اجازه داده شود دشمن سوء استفاده کند و شاد شود .

امام جمعه گناوه یادآورشد: البته هدف معلمان و مشعلداران علم و آگاهی به سرانجام رساندن طرح رتبه بندی است که دولت و مجلس مجدانه تلاش می کند.

وی گفت:  پیگیری مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم ، مهم ترین دغدغه مسئولان است و اگرچه دولت مردمی در این زمینه تلاش های زیادی صورت داده  اما باز هم گرانی ها  فشار مضاعفی بر مردم و بخصوص قشر کم درآمد شده است.

رکنی حسینی اظهارداشت: در کنترل و نظارت ها ضعیف عمل می کنیم و معلوم است چه کسانی از ارز ترجیحی از جمله در زمینه غذا و دارو سوء استفاده می کنند و آنهایی که بازرس هستند اگر  قوی عمل کنند رانت ها و مافیاها در کشور ما کمتر خواهد شد.

وی با گرامیداشت فرارسیدن هفته سلامت گفت: نقش مردم ، مسئول و سمن ها در سلامت جامعه بسیار مهم است و باید به آنها اهمیت قایل شویم.

امام جمعه گناوه بیان کرد: یکی از مسایل مهمی که  باعث نگرانی مردم  گناوه شده است موضوع  سرازیرشدن فاضلاب شهری در خیابان ها است که متولیان امر وظیفه دارند پاسخگوی این معضل باشند.