امدادرسانی به سیل‌زدگان شهرستان دشتستان  ادامه دارد
امدادرسانی به سیل‌زدگان شهرستان دشتستان  ادامه دارد

بوشهر- استاندار بوشهر در بازدید از مناطق سیل‌زده دشتستان با تأکید بر تسریع در خدمات‌رسانی به خانواده‌های آسیب‌دیده گفت: امدادرسانی تا حل مشکلات سیل‌زدگان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده بعدازظهر جمعه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در جریان سیل روز گذشته خوشبختانه آسیب جسمی در استان به کسی وارد نشد اظهار داشت: در جریان این بارندگی‌ها منازل برخی از مردم در شهرها و روستاهای دشتستان دچار آسیب شد که امدادرسانی از همان ساعات اولیه آغاز شده است.
وی با بیان اینکه بیش از ۸۸.۵ میلیمتر باران در دشتستان ثبت شده است افزود: نشست گل و لای در منازل برخی از مردم مشکلاتی برای آنان ایجاد کرده است که امدادرسانی گروه‌های جهادی به آنان ادامه دارد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه برای جلوگیری از آسیب در نقاط مختلف استان تدابیر ویژه‌ای اندیشیده شد تصریح کرد: در این راستا پیشگیری‌های لازم در همه نقاط استان بوشهر انجام و همه اعضای ستاد مدیریت بحران در حالت آماده‌باش قرار دارند.
وی با قدردانی از همکاری گروه‌های جهادی و امدادگران در رسیدگی به خانواده آسیب‌دیدگان بیان کرد: تا خارج شدن سامانه بارشی از استان بوشهر فعالیت اعضا ستاد مدیریت بحران ادامه دارد.