امکان حمل و نقل دریایی برای تماشاگران جام جهانی قطر فراهم می‌شود
امکان حمل و نقل دریایی برای تماشاگران جام جهانی قطر فراهم می‌شود

بوشهر- معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: امکان حمل و نقل دریایی برای تماشاگران جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فراهم می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید علی نازی سه‌شنبه‌شب در بازدید از پایانه مسافربری دریایی بندر بوشهر اظهار داشت: در راستای توسعه زیرساخت‌های بندری در استان بوشهر تلاش‌های خوبی صورت گرفته است.
وی توسعه بنادر را یکی از اولویت‌های مهم در استان بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: به منظور ساخت پایانه مسافربری بین المللی دریایی بوشهر ۷۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: با اشاره به نقش مهم این پایانه در خدمات‌دهی به مسافران بیان کرد: اسکله مسافربری برای پهلوگیری شناورهایی تا اندازه ۱۵۰ متر فراهم شده است.
وی با اشاره به ارائه خدمات دریایی به تماشاگران جام جهانی ۲۰۲۲ در کشور قطر خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته امکان حمل و نقل دریایی برای تماشاگران جام جهانی قطر فراهم می‌شود.
علی نازی با اشاره به آماده سازی و ایمن سازی دو فروند کشتی مسافربری بزرگ اضافه کرد: اسکله مورد نیاز و همچنین این دو شناور تا دو ماه آینده آماده بهره‌برداری می‌شوند.