امیدوارم پینگ‌پنگ‌بازان نتایج باشگاهی خود را در آمریکا تکرار کنند
امیدوارم پینگ‌پنگ‌بازان نتایج باشگاهی خود را در آمریکا تکرار کنند

جمیل لطف الله نسبی که همراه با تیم ملی تنیس روی میز در آمریکا محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان به سر می برد در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد شرایط تیمش در آستانه این رقابت ها توضیح داد و گفت: با وجودیکه بازیکنان از دو کشور مختلف راهی آمریکا شدند و سفر من هم […]

جمیل لطف الله نسبی که همراه با تیم ملی تنیس روی میز در آمریکا محل برگزاری مسابقات قهرمانی جهان به سر می برد در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد شرایط تیمش در آستانه این رقابت ها توضیح داد و گفت: با وجودیکه بازیکنان از دو کشور مختلف راهی آمریکا شدند و سفر من هم از ایران انجام شد اما خوشبختانه تقریبا همزمان با هم به محل برگزاری مسابقات رسیدیم و مشکلی از این حیث نداشتیم.
وی به برگزاری اولین جلسه تمرینی ملی پوشان در محل برگزاری مسابقات اشاره کرد و ادامه داد: شب گذشته (به وقت آمریکا) نخستین جلسه تمرینی تیم را برگزار کردیم. خوشبختانه بازیکنان در شرایط خوبی به سر می برند. آمادگی بدنی آنها قابل قبول است و از لحاظ روحی هم شرایط مساعدی دارند. نوشاد و نیما و امیرحسین کاملا آماده آغاز رقابت های‌شان هستند.
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز با اشاره به اختلاف ساعت زیاد آمریکا با ایران و کشورهایی که ملی پوشان تا پیش از این در آنها اقامت داشتند (فرانسه و مجارستان) تاکید کرد: به خاطر سفر طولانی بازیکنان تا حدی خسته هستند ضمن اینکه به دلیل اختلاف ساعت، شرایط بدنی آنها به صورت محسوسی به هم ریخته است. طبیعی است که آنها از این حیث (شرایط بدنی) تا حدی به مشکل بر می خوردند اما امیدوارم بتوانند خود را با شرایط تطبیق دهند.
وی در مورد قرعه کشی مسابقات قهرمانی جهان نیز تصریح کرد: هنوز قرعه کشی انجام نشده است اما در هر صورت جدول بازی ها از همان ابتدا و دور نخست سخت خواهد بود. امیدوارم قرعه خوبی نصیب بازیکنان ایران شود تا بازیکنان بتوانند نتایج خوبی بگیرند و به ارتقای جایگاه خود در رنکینگ جهانی کمک کنند.
لطف الله نسبی با تاکید دوباره بر انگیزه ای که بازیکنان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان دارند، گفت: نوشاد و نیما و امیرحسین هدایی در مسابقات باشگاهی فرانسه و مجارستان نتایج خوبی گرفته اند. امیدوارم بتوانند روند کاری خود را در مسابقات قهرمانی جهان هم ادامه دهند.
به گزارش خبرنگار مهر، مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جهان طی روزهای ۲ تا ۸ آذرماه در آمریکا برگزار می شود. این رقابت ها در سه بخش انفرادی، دوبل و میکس برگزار می شود.
نوشاد عالمیان تنها پینگ پنگ باز ایرانی است که در هر دو بخش انفرادی و دوبل شرکت می کند. نیما عالمیان وی را در دیدارهای دوبل همراهی می کند و امیرحسین هدایی هم فقط در رقابت های انفرادی شرکت خواهد داشت.