اولین انتقاد تند از انتخاب درویش/ پرسپولیس از چاله به چاه افتاد
اولین انتقاد تند از انتخاب درویش/ پرسپولیس از چاله به چاه افتاد

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه مجید صدری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد، وزارت ورزش روز چهارشنبه با برگزاری نشست ویژه ای اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید سرخپوشان را انتخاب کرد که بر این اساس رضا درویش مدیرعامل پیشین باشگاه سایپا به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شد. حسین کلانی در گفتگو با […]

به گزارش خبرنگار مهر، پس از آنکه مجید صدری از سرپرستی باشگاه پرسپولیس استعفا کرد، وزارت ورزش روز چهارشنبه با برگزاری نشست ویژه ای اعضای هیات مدیره و مدیرعامل جدید سرخپوشان را انتخاب کرد که بر این اساس رضا درویش مدیرعامل پیشین باشگاه سایپا به عنوان مدیرعامل پرسپولیس انتخاب شد.
حسین کلانی در گفتگو با خبرنگار مهر، با انتقاد از انتخاب رضا درویش به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: همین الان هم می‌گویم که او مورد تأیید من نیست. فکر می‌کنم وابستگی او به آقای سجادی باعث شد تا به صندلی خیلی بزرگ و مهم فوتبال باشگاهی کشور برسد.
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: از درویش هیچ حمایتی نکرده و نمی‌کنم. پرسپولیس از چاله به چاه افتاد. واقعا نمی‌دانم او از لحاظ شخصیتی به چه شکلی است و حتما هم باشخصیت است اما وقتی مدیرعامل پیشین سایپا با سابقه‌ای نامطلوب برای پرسپولیس می‌آید واقعا عجیب است.
او درباره اعضای جدید هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: من تنها فردی که می‌شناسم و برایش احترام ویژه‌ای قائل هستم شخصیت فرهیخته بیژن ذوالفقارنسب است. افتخار می‌کنم که او در جایگاه خیلی خوبی قرار گرفت اما من فکر می‌کنم نخواهند گذاشت ذوالفقار نسب هم کار کند. باید مواظب باشد از اسم او سو استفاده نشود. ذوالفقار نسب می‌تواند عاملی مؤثر باشد اما بعید می‌دانم بتواند با این ترکیب موفقیتی داشته باشد.
پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران افزود: کارنامه درویش ضعیف است و نمی‌دانم در باشگاه پرسپولیس که مثل وزارتخانه است چه کاری می‌تواند انجام دهد.
کلانی درباره شرایط سرخپوشان تاکید کرد: پرسپولیس وارد نقل و انتقالات زمستانی خواهد شد و می‌توانید ببینید که او چه کار مثبتی می‌تواند انجام دهد. صدری به مراتب بهتر از درویش بود. من با عشق در پرسپولیس بودم و نمی‌خواهم نقشی در این باشگاه به عنوان مدیر داشته باشم بلکه فقط دلسوز هستم. نگذاشتند کار دست اهالی فن مدیریت بیفتد.
وی با اشاره به حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا گفت: سهل نگاری‌های وزارت ورزش باعث شد تا مالکیت مشترک استقلال و پرسپولیس اینگونه به ضرر فوتبال باشگاهی و حیثیت ایرانی‌ها شود.
کلانی درباره شایعه حضور در کمیته فنی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: اصلا چنین چیزی نیست و اصلا هم قبول نمی‌کنم. اگر هم انتخاب کردند بیخود کرده‌اند. به هیچ وجه هم قبول نمی‌کنم و حاضر نیستم باشم.