باخت غیرمنتظره لورکوزن با حرکت جنجالی سردار آزمون
باخت غیرمنتظره لورکوزن با حرکت جنجالی سردار آزمون

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از بازی‌های هفته دوم بوندس‌لیگا امروز شنبه تیم‌های بایر لورکوزن و آگزبورگ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود آگزبورگ میهمان ‏‬به پایان رسید. سردار آزمون مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب اصلی لورکوزن حضور داشت و تلاش زیادی برای گلزنی انجام […]

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از بازی‌های هفته دوم بوندس‌لیگا امروز شنبه تیم‌های بایر لورکوزن و آگزبورگ به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به سود آگزبورگ میهمان ‏‬به پایان رسید.
سردار آزمون مهاجم ایرانی از ابتدا در ترکیب اصلی لورکوزن حضور داشت و تلاش زیادی برای گلزنی انجام داد اما این تلاش‌ها ثمری نداشت.
لورکوزن ابتدا در این بازی از حریفش پیش افتاد اما با دریافت دو گل، در نهایت بازنده از زمین خارج شد. وقت کُشی بازیکنان آگزبورگ که حتی به کسب نتیجه تساوی راضی بودند، سر و صدای هواداران و بازیکنان لورکوزن را در آورد.
در دقیقه ۷۹ این اعتراض‌ها منجر به انجام حرکت جنجالی از سوی سردار آزمون شد. یکی از بازیکنان آگزبورگ بیرون از محوطه جریمه این تیم برای وقت کشی روی زمین افتاد ولی پاهایش داخل زمین بود.
آزمون برای جلوگیری از اتلاف وقت، سعی کرد پاهای بازیکن حریف را به بیرون از زمین بیاندازد که این حرکت ابتدا واکنش تند عضو کادر پزشکی آگزبورگ را در پی داشت و سپس مهاجم ایران با کارت زرد داور جریمه شد.
در ادامه بازیکنان دو تیم با هم درگیر شدند و لحظاتی فضای بازی تحت تاثیر این درگیری قرار گرفت.
لورکوزن با این شکست، دومین باخت خود را در این فصل تجربه کرد تا بدون امتیاز در پایین جدول بایستد.