بازتاب گلزنی مهدی طارمی بعد از ۱۱ بازی در رسانه‌های پرتغال
بازتاب گلزنی مهدی طارمی بعد از ۱۱ بازی در رسانه‌های پرتغال

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از بازی‌های حساس هفته شانزدهم لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته تیم پورتو میزبان بنفیکا بود و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ در این دیدار پیروز شود. مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو که در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت، علاوه بر گلزنی در نیمه دوم، پاس گل نخست […]

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از بازی‌های حساس هفته شانزدهم لیگ فوتبال پرتغال شب گذشته تیم پورتو میزبان بنفیکا بود و موفق شد با نتیجه ۳ بر ۱ در این دیدار پیروز شود. مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو که در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت، علاوه بر گلزنی در نیمه دوم، پاس گل نخست تیمش را هم داد. طارمی بعد از ۱۱ بازی موفق به گلزنی برای پورتو شد.
روزنامه ojogo پرتغال بعد از این بازی به طارمی نمره خوب ۷ را داد و نوشت: «در دقیقه ۶۹ و بعد از دو موقعیت ناموفق، روزه‌ای که طارمی را آزار داده بود، پایان یافت.»
روزنامه record هم جلد اصلی شماره امروز خود را با تصویری از شادی گل مهدی طارمی بسته و تیتر زده است «دراگائو بی رحم». دراگائو لقب تیم پورتو در پرتغال است. این روزنامه همچنین در بخش آنلاین خود نوشت که این بازی با پورتو کمک کرد تا در صدر جدول قرار بگیرد و برای مهدی طارمی هم مثبت بود چرا که خشکسالی گل‌زنی‌هایش به پایان رسید.

همچنین سایت آماری goalpoint به طارمی متوسط ۵.۸ را داد و تاکید کرد اگرچه طارمی در این دیدار به روند گلزنی بازگشت اما این نمره بیشتر به خاطر از دست دادن فرصت‌های دیگر بخصوص در نیمه نخست برای او در نظر گرفته شده است. از نظر این سایت، «ویتانا» هافبک پورتو با ۷٫۵ امتیاز بهترین بازیکن زمین بوده است.