بازگشت حامد لک به روزهای اوج بهترین خبر برای پرسپولیس است
بازگشت حامد لک به روزهای اوج بهترین خبر برای پرسپولیس است

محسن سیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان گفت: به نظرم بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم که مدیریت پرسپولیس و استفاده این تیم از موقعیت‌های کم گلزنی خود باعث شد به سه امتیاز برسند. وی ادامه داد: فکر می‌کنم سپاهان یکی از بهترین […]

محسن سیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان گفت: به نظرم بازی خوبی را از هر دو تیم شاهد بودیم که مدیریت پرسپولیس و استفاده این تیم از موقعیت‌های کم گلزنی خود باعث شد به سه امتیاز برسند.
وی ادامه داد: فکر می‌کنم سپاهان یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر لیگ برتر است اما به هر حال روی دور بردن نیفتاده است. با این حال باید به این تیم همچنان احترام گذاشت چون به زودی باز هم می‌تواند با کسب نتایج درخشان به جمع مدعیان قهرمانی بازگردد.
مربی پیشین دروازه بانان پرسپولیس با اشاره به عملکرد حامد لک افزود: او یکی از دلایل مهم موفقیت پرسپولیس در بازی با تیم‌های اصفهانی بود. هر وقت حامد لک آماده بوده است پرسپولیس با توان بیشتری برای بردن جنگیده چون خیالش بابت دروازه تیم راحت بوده است. حامد لک نشان داد بدون بوژیدار رادوشوویچ هم می‌تواند موفق شود. کافی است او تمرکز خود را به بازی دهد تا بتواند تبدیل به یکی از ستاره‌های پرسپولیس شود. در اوج بودن لک بهترین خبر برای پرسپولیس است.
سیدی درباره رقابت تنگاتنگ پرسپولیس و استقلال در صدر جدول تاکید کرد: هر دو تیم هواداران زیادی دارند و این موضوع می‌تواند بار دیگر نشاط را به جامعه هم برگرداند. فوتبال یکی از سرمایه‌های اجتماعی ایران است و مسئولان واقعا باید به آن توجه کنند.
مربی پیشین پرسپولیس در پایان درباره احتمال حذف پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا خاطرنشان کرد: اتفاقی بدتر از این نمی‌تواند برای سرمایه‌های فوتبال باشگاهی بیفتد. امیدوارم توانسته باشیم در پاسخ‌های خودمان به AFC آنها را متقاعد کنیم که در آسیا باشیم. قبل از هر اتفاق مخربی بهتر بود درمان آن را خودمان پیدا می‌کردیم تا کار به کنفدراسیون فوتبال آسیا نکشد.